Powiększenie forum

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za rozszerzeniem forum?

Głosujących
8. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, gdyż to jest troszkę za małe

    2 25.00%
  • Możemy spróbować najwyżej się je zmniejszy

    2 25.00%
  • Nie mam zdania

    1 12.50%
  • Za duży bałagan będzie

    3 37.50%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 13

Temat: Powiększenie forum

  1. #1

    Domyślny Powiększenie forum

    Wprowadzam tutaj ankietę o poszerzeniu forum (zobaczcie jakie jest na post-nuke.pl... naprawde porządne jak używałem postnuka to naprawde dobrze się z niego korzystało) chodzi mi głównie o więcej tematów, gdyz te obecne są zbyt ogólnikowe i trudno podzielić nasze tematy do działów. pomoc z modułami osobno, z komponentami osobno, z administracają osobno z forum osobno...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    Ciekawy pomysł. Ciekawe też, jak się przyjmie.
    Ja podchodzę do tego sceptycznie, ale w sumie bardzo dobry pomysł.

  4. #3
    Wyjadacz nexus246 awatar
    Dołączył
    23-09-2005
    Wpisy
    664
    Punkty
    20

    Domyślny

    Odpowiedzi są stronnicze, brakuje takiej: "Już jest za duże, wole formę grupy dyskusyjnej".

    Zamiast za reformy forum weźcie się za pisanie o joomli.

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    Dołączam się do tego co napisal nexus, dodatkowo powiem, że nie bardzo rozumiem tego pytania, w zasadzie mój komentarz do tej ankiety jest taki, że jest ona zbędna. Na tym etapie rozwoju forum... jakiekolwiek zmiany dotyczące jego szerokości i wyglądu są najmniej potrzebne. Pozdrawiam.
    Ostanio edytowane przez vj_ : 12-11-2005 17:44

  6. #5

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    No tak, administrator ma chyba tylko 20 postów, użytkownicy po 30 ledwo, to po co rozbudowywać?

    Dlaczego tak się dzieje? Joomla! jest prawie idealnym CMS-em, mało z nim błędów itd.

  7. #6
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Na razie obecny kształt wydaje sie optymalny co oczywiscie nie oznacza ze nie bedzie czegos mozna zmienic w przyszłości

  8. #7

    Domyślny

    mnie nie chodzio o zmianę wyglądu tyko o dodanie działów! co szkodzi zaprowadzić większy porządek??? albo dodac forum chillout gdzie będą luźne rozmowy? czy strony userów? albo "targowisko" gdzie można oferować swoją pracę albo prosić o odpłatne wykonanie... narazie jak ktoś prosi o płatne zrobienie to raz pisze w dziale ogłoszenia, a raz w instalacji... bałagan sie robi i choć póki co jest mało tematów i postów (jak na forum) to w miarę upływu czasu będzie coraz gorzej...

  9. #8
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Sądzisz, że od zwiększenia ilości działów przybędzie porządku? Niby dlaczego? Jeśli przy niewielu ktos ogłoszenie umieszcza w dziale instalacja, to na pewno, gdy mu rozbudujesz forum znajdzie odpowiednie miejsce w dziale Oferty z poddziałami -> zadania zlecone -> instalacje -> instalacje jomli -> jomla 1.01 - > wersja angielska -> koszt realizacji -> odwdzięczę się jakoś
    ???
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  10. #9

    Domyślny

    dobra nie ważne. już mi to obojętne... a jeśli dorobisz więcej działów i będzie regulamin że za napisanie posta o instalacji w dziale ogłoszenie jest warn... i tylko tak da się porządek zaprowadzić...

    Oferty z poddziałami -> zadania zlecone -> instalacje -> instalacje jomli -> jomla 1.01 - > wersja angielska -> koszt realizacji -> odwdzięczę się jakoś
    a propo tego... haha nie naśmiewaj się z moich pomysłów bo tylko pomóc chcę

  11. #10

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    Znam forum, na którym jest peełno działów, szczególnie co do tworzenia www, a bałagan jest.

    Dlaczego? Opisy powinny obiektywnie określać zawartość działu, by nie trzeba było zastanawiać się "Gdzie ja to napiszę?".

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •