Hurtowy upload przez ftp?
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 19

Temat: Hurtowy upload przez ftp?

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-03-2006
    Wpisy
    74
    Punkty
    10

    Domyślny Hurtowy upload przez ftp?

    Witam!

    Mam ok. 200 zdjęć do dodania do PonyGallery (2.5.0). Trudno byłoby je uploadować pojedynczo, "na piechotę". Jak zrobić to najszybciej? Czy istnieje możliwość, aby uploadować je do konkretnego folderu przez ftp, a potem jakoś 'dodać' hurtem do galerii? W jaki sposób to uczynić?

    pwz

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    jak to mawiał mój polonista " Boże - widzisz i nie grzmisz!"

    Widziałeś w PonyGallery opcję "batch upload" (nie wiem jak to jest po polsku - jest to pod zwykłym wgrywaniem obrazków):>
    możesz wtedy wgrać jakwielkie chcesz archwium zip ( byleby nie zawierało folderów)

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-03-2006
    Wpisy
    74
    Punkty
    10
    Cytat Wysłane przez crazyluki Zobacz wiadomość
    jak to mawiał mój polonista " Boże - widzisz i nie grzmisz!"

    Widziałeś w PonyGallery opcję "batch upload" (nie wiem jak to jest po polsku - jest to pod zwykłym wgrywaniem obrazków):>
    możesz wtedy wgrać jakwielkie chcesz archwium zip ( byleby nie zawierało folderów)
    Masz na myśli "Wczytaj z pliku .zip". Też tego próbowałem. W tym właśnie sęk, że nie jestem w stanie uploadować plików .zip... Robię paczkę (bez folderów), wskazuję, że chcę ją uploadować, przez sekundę-dwie wygląda na to, że paczka jest wysyłana, po czym... nic sięnie dzieje, wracam do panelu administracyjnego Joomli, plików/zdjęć nigdzie nie ma...
    pwz

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    zaktualizuj ponygallery do wersji 2.5.1 - poszukaj na joomla.pl jest polska wersja.

    tak, mam dokładnie to samo na myśli

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-03-2006
    Wpisy
    74
    Punkty
    10
    OK, jest PG 2.5.1. I jest jeszce gorzej. Nie tylko nie uploaduje .zip, to jeszcze mam krzaki zamiast polskich znaków diakrytycznych. :mad:
    pwz

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-03-2006
    Wpisy
    74
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez pwz Zobacz wiadomość
    OK, jest PG 2.5.1. I jest jeszce gorzej. Nie tylko nie uploaduje .zip, to jeszcze mam krzaki zamiast polskich znaków diakrytycznych. :mad:
    pwz
    OK, podmieniłem folder 'language' i mam już plliterki. Ale .zip nadal nie działa.
    pwz

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-03-2006
    Wpisy
    74
    Punkty
    10

    Domyślny

    Chyba jestem na dobrym tropie. Całą paczka ma prawie 10MB, więc robię kilka mniejszych. Wydaje się, że te mniejsze się uploadują. Tyle tylko, że... nigdzie ich nie widać... Co dalej?
    pwz

  9. #8
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-03-2006
    Wpisy
    74
    Punkty
    10
    Cytat Wysłane przez pwz Zobacz wiadomość
    Chyba jestem na dobrym tropie. Całą paczka ma prawie 10MB, więc robię kilka mniejszych. Wydaje się, że te mniejsze się uploadują. Tyle tylko, że... nigdzie ich nie widać... Co dalej?
    pwz
    Heh... Niby wszystkie paczki .zip poszły na serwer, były komunikaty na ten temat. W tym sęk, że ani z panelu administracyjnego ani z klienta ftp nie widzę nigdzie ani tych paczek, a ni samych obrazków... :mad:
    pwz

  10. #9
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    A wszystko dobrze ustawiasz podczas uploadowania paczki zip ?

  11. #10
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-03-2006
    Wpisy
    74
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez crazyluki Zobacz wiadomość
    A wszystko dobrze ustawiasz podczas uploadowania paczki zip ?
    Wydaje mi się, że tak. I wygląda na to, że problem tkwi w wielkości paczki. Na próbę uploadowałem .zip z jednym obrazkiem i ładnie zadziałało. Tyle tylko, że teraz - dla odmioany - nie mogę skasować/usunąć tego obrazka (komunikat na białej stronie: "Nie można usunąć pliku z obrazkiem") :-\ Heh...
    pwz

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •