CB 1.2 - Strona 6
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Wyniki 51 do 60 z 70

Temat: CB 1.2

  1. #51

    Domyślny

    Odnośnie tłumaczenia to proponuję te od seba.adm. Wcześniej miałem zainstalowane tłumaczenie od kryshak (poprawione) ale mniej więcej co trzecie przeładowanie strony nie wyświetlało polskich znaków. Po odinstalowaniu i zainstalowaniu tłumaczenia seba.adm problem z czcionką zniknął.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #52

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez lsz Zobacz wiadomość
    Tu macie tłumaczenie. Według mnie dobre. Znalazłem na forum Joomlapolis (CB) na bazie pracy Zwiastuna.

    Pozdrawiam
    właśnie zainstalowałem to tłumaczenie i jest ok, dzieki wielkie

  4. #53
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    W usuniętej powyżej wypowiedzi @gri1989 umieścił "poprawiony" pakiet języka polskiego dla CB.
    Usunąłem wiadomość z 3 powodów:
    1) Forum to nie plikownia. Proszę więcej nie zamieszczać na forum żadnych pakietów z plikami. Od tego jest katalog rozszerzeń.
    2) Pakiet języka polskiego dla CB dostępny jest w naszych zasobach od 5 lat. Na dodatek nie dalej jak wczoraj została opublikowana poprawiona wersja.
    3) Propozycje poprawienia błędów, usterek czy innego lepszego ujęcia niektórych kwestii są cenne pod warunkiem, że jednocześnie nie psuje się cudzej pracy.
    Pominę zupełnie, że "poprawianie błędów", których w ogóle nie było w tłumaczeniu, jakie koordynowałem, jest co najmniej zabawne!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #54
    Przeglądacz gri1989 awatar
    Dołączył
    09-02-2010
    Skąd
    Leszno
    Wpisy
    57
    Punkty
    10

    Domyślny

    2) Pakiet języka polskiego dla CB dostępny jest w naszych zasobach od 5 lat. Na dodatek nie dalej jak wczoraj została opublikowana poprawiona wersja.
    A gdzie takowa poprawiona wersja znajduje się do pobrania? Bo gugle chyba jeszcze nie zindexowało tego wątku...

  6. #55
    Wiarus seba.adm awatar
    Dołączył
    14-12-2008
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    1 989
    Punkty
    265

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez gri1989 Zobacz wiadomość
    A gdzie takowa poprawiona wersja znajduje się do pobrania? Bo gugle chyba jeszcze nie zindexowało tego wątku...
    @Zwiastun podał odpowiedź gdzie znajduje się poprawne tłumaczenie, którą raczyłeś nawet zacytować. Czegoś tu zupełnie nie rozumiem. Chcesz poprawiać pracę innych, a nawet nie orientujesz się gdzie są podstawowe linki. Popatrz dokładnie tutaj: http://pliki.joomla.pl/ a znajdziesz. Forum też ma wyszukiwarkę, z której warto korzystać.

  7. #56
    Przeglądacz gri1989 awatar
    Dołączył
    09-02-2010
    Skąd
    Leszno
    Wpisy
    57
    Punkty
    10

    Domyślny

    @Zwiastun podał odpowiedź gdzie znajduje się poprawne tłumaczenie, którą raczyłeś nawet zacytować. Czegoś tu zupełnie nie rozumiem. Chcesz poprawiać pracę innych, a nawet nie orientujesz się gdzie są podstawowe linki. Popatrz dokładnie tutaj: http://pliki.joomla.pl/ a znajdziesz. Forum też ma wyszukiwarkę, z której warto korzystać.
    Jestem osobą początkującą, lubię pracować charytatywnie choć jak widać nie bardzo na początku mi to wychodzi, ale myślę że z czasem coś uda mi się dać społeczeństwu od siebie. I proszę o trochę wyrozumiałości, gdyż w przeciwieństwie do władz joomla.pl jestem miło nastawiony dla innych A co do spolszczenia to jakoś nie mogę go znaleźć szukając tutaj: http://pliki.joomla.pl/katalog/szukaj.html Wpisuję najróżniejsze tagi np "cb pl", "community builder pl", "cb tłumaczenie", "cb polski" i wiele innych jednak za każdym razem pojawiają się rezultaty wyszukiwania mało trafne Może oświeciłby mnie ktoś linkiem bezpośrednim do tego spolszczenia bo jak widać niechętnie chcecie ułatwiać ludziom życie
    Ostanio edytowane przez gri1989 : 08-03-2010 10:51

  8. #57
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Nie jesteśmy władzami, nie jesteśmy do nikogo nastawieni niemiło, a już na pewno do osób, które coś próbują z siebie dać.
    Tłumaczenia znajdziesz np w kategorii http://pliki.joomla.pl/katalog/tluma...oomla-1.5.html
    a do CB konkretnie tutaj: http://pliki.joomla.pl/katalog/tluma...yk-polski.html
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #58
    Przeglądacz gri1989 awatar
    Dołączył
    09-02-2010
    Skąd
    Leszno
    Wpisy
    57
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jej. Super dziękuję bardzo

  10. #59
    Przeglądacz
    Dołączył
    09-09-2009
    Wpisy
    68
    Punkty
    10

    Domyślny

    no niestety musze odgrzebać temat ponieważ mam problem z tym spolszczeniem chce go zainstalować po czym wyskakuje komunikat "nieznany typ archowum" co mam teraz zrobic? z tego co widze to jest pod utf8 a ja mam pewnie iso moze ktos napisac jak to przerobic?

  11. #60
    Wiarus seba.adm awatar
    Dołączył
    14-12-2008
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    1 989
    Punkty
    265

    Domyślny

    Wystarczyło skorzystać z wyszukiwarki. Zobacz tutaj
    Czy poprawnie instalujesz język? Sprawdzałeś poprawność instalowanej paczki z językiem? Kodowanie możesz zmienić za pomocą programu "Gżegżółka"

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •