Możliwość wstawiania banerów w kilku pozycjach oraz który na jakiej stronie
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Możliwość wstawiania banerów w kilku pozycjach oraz który na jakiej stronie

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    29-10-2005
    Wpisy
    237
    Punkty
    10

    Domyślny Możliwość wstawiania banerów w kilku pozycjach oraz który na jakiej stronie

    Chciałbym aby dotychczasowy moduł banners miał funkcję umieszczania banerów np. w miejscu baner i np. w pozycji right
    Po priomo - brakuje w komponencie możliwości wybierania dla jakiej strony jaki banner - losowanie też dobre - ale nie zawsze

    Prosiłbym o jakieś porady jak coś takiego stworzyć, czy jest już coś takiego Z góry thanks
    Ostanio edytowane przez stone : 12-11-2005 19:25

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    Istnieją boty do Joomla! pozwalające na wstawianie modułów gdziekolwiek sobie wymarzysz.

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    29-10-2005
    Wpisy
    237
    Punkty
    10

    Domyślny

    ech nie pojemajet - chciałem dostać raczej konkretną odp. i na temat - a chyba nie dostałem w żadnej formie ... :cool:

  5. #4

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    Wybacz, ale nie pamiętam nazwy, na Joomla.pl cosik było.
    Wstawiasz jakikolwiek moduł, gdziekolwiek.
    W tym bannery.

  6. #5
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Przepraszam ze nie na do konca odpowiem na Twoje pytanie, ale wydaje mi sie iż jezeli potrzebuje bardziej zaawansowanych zachowań banerków to raczej bym zalecal instalacje niezaleznego phpAdsNew, troche nauki obsługi a potem to już czysta rozkosz

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    29-10-2005
    Wpisy
    237
    Punkty
    10

    Domyślny

    spoksio @Stone, ale zbytnio nie skumałem jak ja mam go użyć z joomla! mam ver 2.06 - wprawdzie na szybko ja go potestowałem, ale nie chcę zbytnio bezsensownych ruchów wykonywać - nio nic dzięki i kiedyś go potestuję a póki cio to:
    proszę j. o jakieś inne lżejsze porady - jak wogóle są ....

  8. #7
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    A tak w ogóle panowie, to o co chodzi, o radę, jak coś zrobić, czy o pomysł do przyszłej joomli. Jeśli o to pierwsze, to post należałoby przenieść, jeśli o to drugie, to wypowiedzi jakieś nie na temat.

    A w sprawie banerków: można je umieszczać w tylu modułach, ile sobie zażyczycie - nie ma zadnego ograniczenia, wystarczy mieć miejsce w szablonie. I na takich stronach, na jakich checie.
    A poza tym jest artBanners
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #8
    Bywalec
    Dołączył
    29-10-2005
    Wpisy
    237
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nio ogólnie ten temat jest mixem, a artbanners nie chodzi pod joomla.

  10. #9
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    artBanners nie sprawdzałem, jeśli masz czas, sprawdź ten zamieszczony najoomlademo.pl, bo moim zdaniem powinien chodzić, chociaz kto wie.
    Ale dysponujesz prostszym rozwiązaniem: skopiuj moduł banery. nazwij jak chcesz, umieść w nim odpowiednie id klientów i wsadź w odpowiednie obszary (pozycje) templatki. Powinno grać.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  11. #10
    Bywalec
    Dołączył
    29-10-2005
    Wpisy
    237
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tak dzięki, twój chodzi - pod webserv nie, ale roxr.com tak Super j. raz dzięki

    Temat już został dobrze opisany co robić, by taki cel uzyskać, więc myślę, że można już go przenieść. Pozdrówka

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •