Logowanie po aktualizacji nie działa
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Logowanie po aktualizacji nie działa

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    05-12-2006
    Skąd
    Wielkopolska
    Wpisy
    100
    Punkty
    11

    Domyślny Logowanie po aktualizacji nie działa

    Witam

    po aktualizacji z wersji 1.0.13 -->1.0.15 nie działa mi logowanie od frontu na wszystkich serwisach, co robić? dwa razy probowałam aktualizowac i to samo
    widziałam że inni też mieli ten problem, czy nadpisanie plików całą joomlą a nie łatką rozwiązuje problem ?

    ----EDIT----------------------------------------------------------

    Problem nadpisanie pełnym pakietem rozwiązuje, tylko przy 7 serwisach to troche czasochłonne ale działa lepszy rydz niż nic
    Ostanio edytowane przez vioka : 13-06-2008 20:04
    Mt 24:7 BT "Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści."

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-07-2007
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam. Mam dokładnie to samo po aktualizacji 1.0.13 -->1.0.15 w ISO. Nie działa logowanie na froncie i w sklepie Virtuemart. Czyli ktora wersja mam nadpisac? Dotychczas aktualizowalem łatką. Pozdrawiam

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    05-12-2006
    Skąd
    Wielkopolska
    Wpisy
    100
    Punkty
    11
    Mt 24:7 BT "Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści."

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-07-2007
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wielkie dzieki vioka przy okazji mam jeszcze pytanie - po nadpisaniu (wszystkie pliki w paczce) usuwam katalog INSTALLATION i plik install.php ? Czy cos jeszcze? (zawsze korzystałem z łatek). Pozdrawiam

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •