Poszukuje Księga gości dla 1.5 - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 21

Temat: Poszukuje Księga gości dla 1.5

  1. #11
    Przeglądacz
    Dołączył
    08-08-2008
    Wpisy
    41
    Punkty
    10

    EasyBook

    Witaj GRILO,

    jaka to wersja EASYBOOK ? Ja zainstalowal EasyBook 1.1. UTFna Joomla 1.5.6 wszystko ladnie wyglada i nie pokazuje bledow ale nie mozna dodac zadnych wpisow :cool:.
    Te 2% w FRONT ktore nie zostaly przetlumaczone, czy jest z tego cos widoczne dla uzytkownika ???

    Ja chetnie skorzystam z Twojego tlumaczenia... e-mail: matusiak@gmx.net

    Pozdrawiam - Puri.
    Nasz-Berlin




  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-05-2008
    Wpisy
    24
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cześć
    To jest easybook 2.0.0.rc2. Wszystko wydaje się działać poprawnie. Na froncie wszystko jest w języku polskim. Zajrzyj na http://wtz.pzg.lodz.pl/index.php?opt...book&Itemid=49 zobacz jak wygląda księga. Dopisz sie żebyś zobaczył wszystko. Jak zgłębie kwestie przygotowywania paczek instalacyjnych języka to ci podeśle taką paczkę mailem. Póki co mam pliki .ini ale nie wiem czy można z nich mieć jakiś uzytek

    p.s
    To tłumaczenie na pewno wymaga jeszcze doszlifowania, sporo było zwrotów, których nie mogłem odnaleźć ani na froncie ani na zapleczu w związku z czym opierałem się tylko na znajomości angielskiego. Oczywiście wszelkie uwagi mile widziane
    Ostanio edytowane przez grilo : 03-09-2008 10:54

  4. #13
    Przeglądacz
    Dołączył
    08-08-2008
    Wpisy
    41
    Punkty
    10
    A wiec: bylem, widzialem i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony! Podoba mi sie. Czego ewentualnie brakuje to jest ochrona antyspam oraz mozliwosc wpisanie swojego numeru Gadu-Gadu... po za tym BAJER !!!

    Czekam z niecierpliwoscia no plik instalacyjny i klaniam sie po pas za dobra robote !!!

    Puri
    Nasz-Berlin




  5. #14
    Debiutant
    Dołączył
    12-08-2008
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam!

    Mam pewien problem z tym modułem. Tłumaczenie świetne. Jednak na stronie księgi nie widać przycisku dodaj wpis. Jest tylko napisane "0 wpisów" i tyle Dodam, że w panelu pisanie komentarzy jest włączone, także dla gości. Nie wiem o co chodzi. Puri wcześniej pisał o czymś takim, ale żadne rozwiązania nie zostały podane. Proszę o pomoc.
    Aha. Wygląda to tak: http://patrykwalkowicz.co.cc/index.p...book&Itemid=12

  6. #15
    Przeglądacz
    Dołączył
    08-08-2008
    Wpisy
    41
    Punkty
    10

    Domyślny

    Hej, masz na mysli komponent Easy Book Ver???
    Ja mialem dokladnie ten sam problem z EasyBook 1.1. UTF na Joomla 1.5.6 !
    Mam nadzieje ze Versia Easybook 2.0.0.rc2 od GRILO nie bedzie miala tego problemu... wiec czekam na PL Versie od GRILO i w tedy tutaj napisze czy wszystko bez bledow smiga na Joomli 1.5x...
    Puri
    Nasz-Berlin




  7. #16

    Domyślny

    Witam.
    Można prosić te pliczki spolszczenia?
    Pozdrawiam Elfiszcze
    serialdexter.pl Najlepsza strona w sieci o serialu DEXTER

  8. #17
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-05-2008
    Wpisy
    24
    Punkty
    11

    Domyślny

    Na forum tłumaczeń dałem linki. Żeby nie dublować daje link do tego postu. http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=21278
    Pozdrawiam

  9. #18
    Debiutant
    Dołączył
    05-01-2009
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny easy book

    Zainstalowałem, poszło gładko, ale niestety nie można dokonać wpisu.
    Nie ma gdzie . Proszę o pomoc.

  10. #19
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-01-2009
    Wpisy
    50
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ja mam to samo, szukalem ksiegi, pierwsze co zainstalowalem, to EasyBook i nie ma zadnego formularza, do dodania wpisu :/

    Zainstalowalem ksiege gosci Phoca, ale ta ma jeden minus - nie ma opcji dodania strony www

  11. #20
    Debiutant
    Dołączył
    17-02-2009
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    U mnie było tak samo ale zmieniłam w Parametrach Komponentu na samym dole "Group for adding an entry" na "Everybody" i działa.

    Niestety nie działa mi wersja z językiem polskim na EasyBook dla Joomla 1.5. Dodałam pliki ini do katalogów przed instalacją. Z tego co wyczytałam to zainstalował mi się język polski jednak front nie jest po polsku, panel admina też nie.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •