Twórz z nami Bibliotekę polskiej dokumentacji Joomla!
Wyniki 1 do 10 z 32

Temat: Twórz z nami Bibliotekę polskiej dokumentacji Joomla!

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny Re:

    To nie chodzi o to, że ktoś nie chce napisać poradnika Magdaa. Ja bym chętnie spróbował, ale po 1. jestem z natury rzeczy nieśmiały, po 2. wiem, że niewiele wiem i po 3. słabo u mnie z językiem angielskim. Jak więc mogę pomóc? Wycinając obrazki ze screena? Jeżeli takie coś może pomóc, to chętnie to zrobię.
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  2. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    1. Nieśmialość - w niczym nie przeszkadza. Wprawdzie każda, najdrobniejsza nawet zmiana opisywana jest autorstwem (IP komputera lub nazwa użytkownika), ale żeby je zobaczyć, trzeba zajrzeć do historii opracowania.
    2. Niewiele wiem - Magda podała przykład prościutkiego zagadnienia do opisania, m.in. by pokazać, że najczęściej to nie jest kwestia wiedzy, ale doświadczenia: nazwać kolejne czynności w instrukcji - opowiadaniu o tym, jak coś się robi, jest zadaniem, do którego nie trzeba jakichś specjalnych kwalifikacji. Zwłaszcza, że nawet jeśli coś zostanie opisane niezbyt udolnie, ktoś inny poprawi.
    3. Nie znam j. angielskiego: to nie przeszkoda. Joomla! jest przetłumaczony, wiele rozszerzeń również. A nawet jeśli oś jest nieprzetłumaczone, to umieszczamy w opisach oryginalne etykiety. W Bibliotece nie gromadzimy jedynie tłumaczeń.

    Każdy może coś dodać od siebie! Dosłownie każdy!

    Jak można pomóc?
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  3. #3
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny Re:

    Przekonałeś mnie, dzisiaj spróbuję coś napisać na temat MM, chociaż kilka zdań już widziałem, że jest. Próba nie strzelba jak mawiali starzy Indianie, najwyżej ktoś się z tego pośmieje.
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •