Sobi2
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Sobi2

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-04-2008
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny Sobi2

    Skąd moge sciągnać SOBI2 RC 2.7.3. Potrzebna mi akurat ta wersja i nie moge jej znalesć. Znajduje same te najnowsze.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez marsjan1985 Zobacz wiadomość
    Skąd moge sciągnać SOBI2 RC 2.7.3. Potrzebna mi akurat ta wersja i nie moge jej znalesć. Znajduje same te najnowsze.
    Zapytaj o to na stronie autora lub w google. ;) Przy okazji wymien powod dlaczego wlasnie akurat ta wersja RC czyli teoretycznie do testow a nie do uzycia na produkcyjnej witrynie.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-04-2008
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    w google własnie nie moge znalesć. A potrzebna mi ta wersja bo robie katalog firm na pewnej stronie, który ma byc identyczny z katalogiem stworzonym na innej stronie. Bardzo mocno przebudowałem to sobi i na nowszej wersji wyskakuja mi rózne błędy. Ja zainstalowac tę wersje i podmienic odpowiednie pliki i miec juz gotowe

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez marsjan1985 Zobacz wiadomość
    Bardzo mocno przebudowałem to sobi i na nowszej wersji wyskakuja mi rózne błędy. Ja zainstalowac tę wersje i podmienic odpowiednie pliki i miec juz gotowe
    Rozumiem potrzebę ujednolicenia wyglądu i niechęć do odszukiwania i wykonywania tych samych modyfikacji na zmienionym kodzie komponentu. Jednak dla bezpieczenstwa Twojej witryny jak i pracy samego komponentu polecam wykonanie takich prac. Lepiej je wykonac teraz niz po tym jak twoja strona moze nie przezyc spotkania z "przyjaznymi inaczej" intruzami. Wersje RC to wersje testowe wiec nie powinny byc baza dla produkcyjnych elementow witryny.

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-04-2008
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    ok moze tak zrobie . dzieki i pzodrawiam

  7. #6
    Wiarus neo_fox awatar
    Dołączył
    21-09-2006
    Skąd
     neos-mac:~ neo$ /Users/neo/
    Wpisy
    1 360
    Punkty
    63

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez inkos Zobacz wiadomość
    Wersje RC to wersje testowe wiec nie powinny byc baza dla produkcyjnych elementow witryny.
    Gwoli ścisłości: najnowsza wersja SOBI2 to też RC (RC 2.8.6 niedługo wyjdzie 2.8.7). SOBI2 prawdopodobnie będzie zawsze w wersji RC ze względu na sytuację prawną w Niemczech

    Tak czy inaczej, jak napisał Inkos, update jest bardzo wskazany.


    Pozdrawiam,
    Neo

  8. #7
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Neo_fox: Dzięki za wyjaśnienie.
    marsjan1985: Skorzystaj z rad i opracuj swoje poprawki na najnowszej wersji RC.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •