Problem z konfiguracją
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Problem z konfiguracją

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    19-02-2006
    Skąd
    Manchester
    Wpisy
    82
    Punkty
    11

    Domyślny

    SMF - ścieżka absolutna: Notka: Joomla (Mambo) i SMF muszą być zainstalowane na tej samej bazie. (nieprawidłowa scieżka dostępu) SMF - prefix bazy danych:
    W czym problem bo już kombinowałem chyba na wszystkie sposoby ?
    www.linkorn.pl/?p=8 System wymiany linków stałych Linkorn
    www.linkiseo.pl/?p=136 Automatyczna dodawarka do katalogów
    http://www.linux-serwer.info SEO i Pozycjonowanie, Linux, marketing internetowy

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    27-04-2006
    Skąd
    Italia
    Wpisy
    136
    Punkty
    11

    Domyślny Problem z forum

    Witam. Nie wiem gdzie mam zamieścić swój post, ponieważ jest pierwszy. Jeśli nabałaganię nieco, przepraszam
    Nie mogę zainstalować sobie forum. Nie mogę nic zrobić w panelu administracyjnym Joomli. Do tej pory bawiłam się html-em ale ten panel administracyjny jest najtrudniejszym, jaki widziałam do tej pory. Nic nie mogę usunąć, nie chce mieć systemowej treści na stronie o Joomli, ponieważ wykupiłam sobie serwer na swoją prywatną stronę i chcę tam zamieszczać swoje artykuły.
    Beznadziejna sprawa jak narazie, bo nie potrafię wprowadzić nawet głupiego odsyłacza.
    Pomóżcie ludzie, jak mam to zrobić????

  4. #3
    Wyjadacz magic awatar
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    679
    Punkty
    39

    Domyślny

    Zacznij od podstaw na temat Joomla!
    Polecam Porady Anny (tylko nie wyjeżdżać mi tu proszę z seksizmem ) - jest naprawdę fajny.

    Sprawę forum odpuść sobie na razie (chyba że źle zrozumiałem, że chcesz integrować forum SMF z Joomla! - na co wskazuje miejsce zamieszczenia twojego postu).

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    27-04-2006
    Skąd
    Italia
    Wpisy
    136
    Punkty
    11

    Domyślny

    Dokładnie tak, chciałabym mieć również forum, i wyczytałam, że musze utworzyć katalog...a zresztą...dobrze, najpierw poczytam poradnik dzięki za szybką odpowiedź

  6. #5
    Wyjadacz magic awatar
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    679
    Punkty
    39

    Domyślny

    Jak już pokumasz o co chodzi z Joomla! to wtedy będzie dobry moment na decyzję co do forum. Nie musi być to SMF. Jest jeszcze kilka innych możliwości - w tym Joomlaboard - najprostszy ale całkiem OK.

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    27-04-2006
    Skąd
    Italia
    Wpisy
    136
    Punkty
    11

    Domyślny

    Jest jeszcze problem zawieszania się Joomli. Co jakiś czas, gdy konfiguruję sobie stronę, w panelu, Joomla po prostu się zawiesza, ładuje ok 75% aplikacji i zatrzymuje się, musze odczekiwać ok pół godz, następnie znów wszystko chodzi błyskawicznie, czy to tylko u mnie tak jest, czy inni tez maja podobny problem?
    Jeszcze odnośnie poradnika, wielkie dzięki, już w pierwszych kilku zdaniach lektury znalazłam rozwiązanie problemu. (Zapewnie nie ostatniego)

  8. #7
    Wyjadacz magic awatar
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    679
    Punkty
    39

    Domyślny

    1. Regulamin
    2. Jeden problem = jeden wątek (we właściwym forum)

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •