możliwości Joomla - prośba o opinie
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: możliwości Joomla - prośba o opinie

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    23-06-2008
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny możliwości Joomla - prośba o opinie

    Witam,
    Chciałem się dowiedzieć, czy Joomla jest dobra dla poniższych zastosowań (całość w jednym portalu):
    1. Artykuły, ankiety, news’y
    2. Komentarze użytkowników, forum, punkty reputacji dla użytkowników
    3. Prezentacja, porównywanie i wyszukiwanie produktów + ocena gwiazdkowa + opinie (np. http://www.autocentrum.pl/go/28__Oce...664186713.html lub www.skapiec.pl
    4. Dodawanie własnej strony przez użytkownika (na podstawie szablonu) widocznej dla wszystkich
    5. Dodanie systemu obsługi płatności (sms, przelew)
    Wiem, że najlepsze byłoby rozwiązanie dedykowane, ale chciałem się dowiedzieć, czy jest to możliwe w tym CMSie (ew. który CMS byłby lepszy)?
    Dzięki za wszystkie odpowiedzi i uwagi


    PS. Jeśli umieściłem w złym miejscu forum, proszę o wyrozumiałość i przeadresowanie

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Miejsce akurat w sam raz, tylko pytanie nie wiadomo po co. Możliwości Joomla! scharakteryzowano szczegółowo w miejscach paru, po polsku i angielsku! (innych języków nie wspominajac)
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    23-06-2008
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    (...) tylko pytanie nie wiadomo po co. Możliwości Joomla! scharakteryzowano szczegółowo w miejscach paru, po polsku i angielsku! (innych języków nie wspominajac)
    Zgadzam się w 100%, że możliwości Joomli są dobrze opisane. Zadając to pytanie, chciałem się dowiedzieć, czy Joomla (jako całość) jest odpowiednim narzędziem do tego (a nie, czy poszczególne funkcje da się zastosować w Joomli), czy będzie to działać wystarczająco szybko, czy jest bezpieczne do takich zastosowań, etc. Chcę poznać opinie forumowiczów i ich doświadczenia w tym zakresie, a czytać specyfikację umiem (Miicro-oft też pisze w opisach, że ich system jest najbezpieczniejszy, najszybszy i potrafi wszystko). Dlatego jeszcze raz uprzejmie proszę o opinię w tym temacie

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Józio napisze, że tak, Kazio, że nie, a Miś, że mu wydaje się. Funkcjonalność, jakiej oczekujesz i wydajność, jaka Ci się pewno przy tym marzy trzeba będzie opłacić u dobrych programistów. Sam z siebie Joomla! + rozszerzenia daje duże możliwości, ale to nie znaczy, że każdy potrafi wycisnąć zeń, co chce. Z czego zapewne zdajesz sobie sprawę.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    23-06-2008
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    No właśnie mi chodzi o to, żeby taki Józio czy Kazio się wypowiedział. Większość pytań na tym forum dotyczy opinii użytkowników (bo przecież wszystko można znaleźć w dokumentacji Joomli, PHP, czy np mySQL). Jeśli support Joomli ma tak wyglądać, jak odpowiedzi w tym wątku, to chyba rzeczywiście Joomla nie jest odpowiednim narzędziem. Mam jednak nadzieję, że się mylę i że jednak ktoś wypowie się w temacie.

  7. #6
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    użyłbyś szukajki do każdego z punktów to z łatwością znalazłbyś odpowiedzi.

    Odpowiedź kazia:

    Idzie to zrobić.

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    23-06-2008
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzięki crazyluki, odpowiedź kazia mi się podoba Temat dla mnie zamknięty

  9. #8

  10. #9
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez tasssman Zobacz wiadomość
    Dzięki crazyluki, odpowiedź kazia mi się podoba Temat dla mnie zamknięty
    Ciekawe podejście - gdy Ci rzetelnie, choć żartem piszę, że:
    a) da się (odpowiedź Józia)
    b) nie da się (odpowiedź Kazia, który nie wie, że się da)
    c) prawdopodobnie się da (odpowiedź Misia - wbrew pozorom dobrze zorientowanego)
    oraz że stworzenie tego typu rozwiązania będzie wymagało raczej sporych środków, to narzekasz, gdy dostajesz tylko jedną z tych odpowiedzi, a więc niepełną informację, to uważasz, że otrzymałeś to, czego chciałeś. Wszystkiego najlepszego zatem.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •