Jaki hosting pod joomle 1.5 + virtuemart
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Jaki hosting pod joomle 1.5 + virtuemart

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-04-2008
    Wpisy
    89
    Punkty
    10

    Domyślny Jaki hosting pod joomle 1.5 + virtuemart

    Witam
    Szukam hostingu ( w granicach 100 zetka za roczek )
    pod joomle 1.5 + VM
    Zastanawiam się nad cal.pl co wy polecacie ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez efect1 Zobacz wiadomość
    co wy polecacie ?
    Ja poleciłbym trochę wiekszy budżet - tak z 200-300%. Wtedy będzie z czego wybierać.

  4. #3
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    100 zł/rocznie, hmmm... a co tam ma być? strona domowa? firmowa?

    jak ktoś na stronie ma "Tanie serwery" znaczy że .... liczy na ilość a nie na jakość.
    ja kiedyś dla testu kupiłem za 39 zł, rocznie ... i na szczęście już zapomniałem tego okresu czasu.

    poza tym wątków o hostingu było wiele.... a wystarczy że poszukasz, ten sam co dla 1.0.x.

    p.s.
    Jeśli tam ma stac coś więcej niż twoja strona domowa i twoim piesku, kotku, czy żabce. A szczególnie jeśli ma być firmowa
    i robisz ją dla kogoś to nawet nie patrz na hosting poniżej 200 zł netto/rocznie.
    Najwięcej bólu ... jest nie z J! a potem z hostingiem., a to php.ini nie można a to .httaces, a to to a to tamto.
    Ostanio edytowane przez PeFik : 24-06-2008 15:45
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    02-06-2009
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    jak dla mnie cal.pl spelnia swoja role... postawilem juz tam pare stron firmowych i sklepow - ostatnio dzialam na J! + VM i wydaje mi sie ze do tej kwoty nie znajdzie sie nic lepszego, a po co przeplacac skoro spelnia wszystkie w/w wymagania ;)

  6. #5
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    marudzicie, trzymam 5 tabloidów o łącznej odwiedzalności rzędu 150 000 UV miesięcznie i wytrzymuję na hostingu poniżej 100 PLN rocznie. Poszli mi na rękę (względem standardowego konta za ta cenę) i dali 64M pamięci i większy limit zapytań na godzinę. Z miejscem i transferem jest ok.

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    14-02-2009
    Wpisy
    27
    Punkty
    -10

    Domyślny

    Prawdą jest, że praktycznie 90% Polskich hostingów spełnia wymogi standardów Joomla.
    Problem tkwi jedynie w ustawieniach zabezpieczeń serwera, najczęściej większości nie ma w Panelu konfiguracyjnym serwera i wtedy należy napisać e-mail z prośbą o wyłączenie, lub zmianę konfiguracji PHP serwera.

    Administracja na pewno bez problemu zmieni konfigurację!

    Nie polecam hostingu Domenomania, jest strasznie awaryjny, przekonałem się o tym przez ostatni rok!

    Pozdrawiam!

  8. #7

    Domyślny

    No ja osobiście bym cal.pl nie polecił wiec wiecie. Ostatni rok to prawdziwa tragedia...

  9. #8
    Wiarus KYCu awatar
    Dołączył
    23-01-2008
    Skąd
    lubelszczyzna
    Wpisy
    1 200
    Punkty
    45

    Domyślny

    @okmiwww, nie ma sensu odkopywać tematu ;). Oni już znaleźli do tej pory coś dla siebie.

    [close]
    Pozdrawiam, Piotrek
    ---------------------------------------
    Strony www Kraków | Lublin | Zamość

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •