Problem z panelem administratora po przywróceniu strony
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Problem z panelem administratora po przywróceniu strony

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    26-06-2008
    Wpisy
    67
    Punkty
    12

    Domyślny Problem z panelem administratora po przywróceniu strony

    Witam,


    Mam następujący problem. Wczoraj chciałem zrobić aktualizację Joomla 1.0.11 do 1.0.13. Przerzuciłem pliki, zalogowałem się do panelu administratora jednak miałem problemy z kodowaniem. Po kilku próbach póki co zrezygnowałem z aktualizacji i postanowiłem przywrócić całą stronę w Joomla 1.0.11. Usunąłem z serwera wszystkie katalogi i skopiowałem wszystko z katalogu /www. Strona działa dobrze, jednak nie mogę wejść na zaplecze strony. Pojawia się komunikat, że jest błędny login lub hasło. Niczego nie zmieniałem przy zmianie wersjii Joomla. Nie wiem o co chodzi. Może ktoś z Was będzie umiał mi pomóc.

    Pozdrawiam,

  2. #2
    Bywalec
    Dołączył
    31-05-2006
    Skąd
    piękne Kaszuby
    Wpisy
    229
    Punkty
    14

    Domyślny

    Wejdź do phpMyAdmin i w tabeli jos_users zadeklaruj nowy login i nowe hasło dla admina (przy nowym haśle wybierz funkcje MD5)

  3. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    26-06-2008
    Wpisy
    67
    Punkty
    12

    Domyślny

    Dzięki, zadziałało. Wczoraj już czytałem o tym sposobie, ale mnie trochę to przeraziło. Ale poczytałem trochę w internecie i już jest ok. Tam gdzie trzymam swoją stronę na serwerze ovh jest już phpmyadmin, więc na szczęście nie musiałem tego instalować. Dopiero zaczynam tak naprawdę z Joomla, chociaż stronę założyłem dwa lata temu.

    Dziwne było to, że do phpmyadmin zalogowałem się z IE, a nie mogłem przez Firefox'a. Pomogło usunięcie ciasteczek.

    Chyba na razie dam sobie spokój z aktualizacją wersji 1.0.11...

    Dzięki i pozdrawiam,

  4. #4
    Bywalec
    Dołączył
    31-05-2006
    Skąd
    piękne Kaszuby
    Wpisy
    229
    Punkty
    14

    Domyślny

    Mnie kiedyś też przerażało
    (z powodu mojej niewiedzy - ciężko się uczyć nowych rzeczy w moim wieku)

    Trzeba jednak próbować !

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •