problem z galerią PONYGALLERY_ML_2_2_0_PL_INSTALL.zip
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: problem z galerią PONYGALLERY_ML_2_2_0_PL_INSTALL.zip

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-03-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny problem z galerią PONYGALLERY_ML_2_2_0_PL_INSTALL.zip

    Witam zainstalowałem joomla 1.5.3 - instalacja przebiegłą pomyślnie następnie zainstalowałem galerię PONYGALLERY_ML_2_2_0_PL_INSTALL.zip również bez błędów. Problem natomiast pojawił się podczas ładownia plików do galerii. otóż wyświetla się następujący błąd. Czy ktoś mi potrafi pomóc?

    Warning
    : getimagesize() [function.getimagesize]:
    Unable to access
    /var/www/sites/yoyo.pl/f/o/fotowielgosz/components/com_ponygallery/img_pictures/originals/20080629_1673336907_mt_business_top_2.jpg
    in /var/www/sites/yoyo.pl/f/o/fotowielgosz/administrator/components/com_ponygallery/common.ponygallery.php on line 137


    Warning:
    getimagesize(/var/www/sites/yoyo.pl/f/o/fotowielgosz/components/com_ponygallery/img_pictures/originals/20080629_1673336907_mt_business_top_2.jpg)
    [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/sites/yoyo.pl/f/o/fotowielgosz/administrator/components/com_ponygallery/common.ponygallery.php on line 137

    B��D: Nie znaleziono pliku �r�d�owego!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    1. czy na pewno wgrały Ci się poprawnie wszystkie pliki? czy wszystkie ścieżki w tych błędach wyglądają na poprawne?
    2. spróbuj z nowszą wersją Ponygallery

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-03-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Joomla instalowałem już kilka razy i na 2 różnych serwerach i za każdym razem mam ten sam błąd. Podane ścieżki istnieją i wydają się poprawne. Może jescze jakaś podpowiedź gdzie może być przyczyna błędu. Dodam że problem jest tylko przy wczytywaniu obrazków do galerii.

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-03-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny Ciągle walczę z tym!!!! Pomocy.

    W chwili obecnej podczas ładowania plików wyświela mi się poniższy komunikat: Zauważyłem iż w instalacji swojej nie posiadam następującej ścieżki: /var/www/sites/yoyo.pl/f/o/fotowielgosz/components/com_ponygallery/img_pictures/originals//20080701_1522630571_1_005.jpg

    Po utworzeniu tej ścieżki również to samo.
    Poniżej wkleiłem cały komunikat.
    POMOCY!!!!!


    Warning
    : chmod() [function.chmod]: Unable to access /var/www/sites/yoyo.pl/f/o/fotowielgosz/components/com_ponygallery/img_pictures/originals//20080701_1522630571_1_005.jpg in /var/www/sites/yoyo.pl/f/o/fotowielgosz/administrator/components/com_ponygallery/admin.ponygallery.php on line 435

    Warning: chmod() [function.chmod]: No such file or directory in /var/www/sites/yoyo.pl/f/o/fotowielgosz/administrator/components/com_ponygallery/admin.ponygallery.php on line 435

    Warning: getimagesize() [function.getimagesize]: Unable to access /var/www/sites/yoyo.pl/f/o/fotowielgosz/components/com_ponygallery/img_pictures/originals//20080701_1522630571_1_005.jpg in /var/www/sites/yoyo.pl/f/o/fotowielgosz/administrator/components/com_ponygallery/common.ponygallery.php on line 139

    Warning: getimagesize(/var/www/sites/yoyo.pl/f/o/fotowielgosz/components/com_ponygallery/img_pictures/originals//20080701_1522630571_1_005.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/sites/yoyo.pl/f/o/fotowielgosz/administrator/components/com_ponygallery/common.ponygallery.php on line 139
    B��D: Nie znaleziono pliku �r�d�owego!

  6. #5
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    patrzałeś na jakimś PŁATNYM hostingu?

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-03-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tak. na hostingpro.pl jest identyczny błąd. Instalowałem już różne wersje joomla i galerii i zawsze to samo. W joomla 1.0 działa wszystko bez zarzutów.

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-03-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Zauważyłem również iż obrazki zapisują mi się w głównym katalogu a nie w
    /var/www/sites/yoyo.pl/f/o/fotowielgosz/components/com_ponygallery/img_pictures/originals/

    oraz w komunikacie w poprzednim poście widać że ścieżka jest niepoprawna ponieważ są 2 // w ścieżce. Jak to zmienić.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •