Problem z dodawaniem zdjęć PonyGallery 2.5.1
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Problem z dodawaniem zdjęć PonyGallery 2.5.1

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    26-06-2008
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z dodawaniem zdjęć PonyGallery 2.5.1

    Nie wiem co się stało, ale nie moge dodać zdjęci do galerii jako administrator. PonyGallery 2.5.1, Joomla 1.0.11
    Po dodaniu zdjęcia w upload wyświetla mi się komunikat "Upload completed. Choose next picture" po czym jak wchodzę w menadżera zdjęć to tam go nie ma
    A jak chcę dodać zdjęcie jako użytkownik to wyświetla mi się strona z komunikatem

    Warning: move_uploaded_file(/home/freehost/a/i/aira85/www/components/com_ponygallery/img_pictures/originals/user_63_tuczno_009_1.jpg) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: Permission denied in /home/freehost/a/i/aira85/www/administrator/components/com_ponygallery/common.ponygallery.php on line 107

    Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/home/freehost/a/i/aira85/tmp/phpXvTXap' to '/home/freehost/a/i/aira85/www/components/com_ponygallery/img_pictures/originals/user_63_tuczno_009_1.jpg' in /home/freehost/a/i/aira85/www/administrator/components/com_ponygallery/common.ponygallery.php on line 107
    Filename bad, or unable to copy uploaded image to originals directory.
    Czy jest ktoś w stanie mi pomóc? Za wiele się nie znam. Dodam, że wcześniej nie miałam problemu z dodaniem zdjęć z panelu administratora.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Debiutant
    Dołączył
    26-06-2008
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nikt nie wie jak mi pomóc?

  4. #3
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    hm: Prawa dostępu? Brak miejsca? A może odwiedziny hackera? (skoro wcześniej działało)
    Od wydania Joomla 1.0.11 minęło ze 2 lata, naprawdę najwyższy czas na aktualizację!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-07-2008
    Wpisy
    17
    Punkty
    9

    Domyślny

    Najpierw zaktualizuj Joomla. Ta wersja jest stara.
    :cool:

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •