joomnik 0.9
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: joomnik 0.9

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-05-2008
    Wpisy
    38
    Punkty
    10

    Domyślny joomnik 0.9

    zainstalowalem bez najmniejszego problemu joomnik 0.9.
    z konfiguracja juz jest troche wiecej klopotow, niby wszystko jest jak nalezy, a jednak na stronie wywala bledy

    Warning: sort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/skf/public_html/components/com_joomnik/joomnik.html.php on line 228

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skf/public_html/components/com_joomnik/joomnik.html.php on line 230
    Slideshow: Start - Stop


    Warning: sort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/skf/public_html/components/com_joomnik/joomnik.html.php on line 291

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skf/public_html/components/com_joomnik/joomnik.html.php on line 295

    jakies pomysly cos z tym zrobic?
    w sumie procz podmiany pliku z kodowaniem na utf-8 (zrobionym w gzegzolce) i konfiguracji w PA nic wiecej nie mieszalem.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-05-2008
    Wpisy
    38
    Punkty
    10

    Domyślny

    ok juz wiem co bylo zle, brakowalo fotek
    ale i tak lipna galeria: male mozliwosci konfiguracji/przebudowy i tragiczna nawigacja na www

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    16-06-2009
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    mam jedno małe pytanie więc dołączam się do tematu, ściągnąłem tą samą galerię, zainstalowałem jednak nie wiem jak dołączyć ją do menu. Pisze, że jej główny katalog to : images/stories/, ale kiedy dodaje ją do menu ustawiając takie łącze to wogóle się nie otwiera i wygląda to tak : http://poloniaswidnica.boo.pl/images/stories/wyjazdy/

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •