Strona wielojęzyczna w Joomla
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 22

Temat: Strona wielojęzyczna w Joomla

  1. #1
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny Strona wielojęzyczna w Joomla

    Czy jest komponent mambelfish dla Joomli ? Wiem, że dla mambo był. Chciałbym stworzyć stronę wielojęzyczną, a w plikowni komponentów na www.joomla pl nic nie znalazłem. Czy ktoś mógłby poratować?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    owszem nie ma, ponieważ publikujemy tylko wersje uznane za autorów za stabilne, komponent masz tutaj w wersji "kandydata na wydanie oficjalne" - to taka juz nie beta ale też nie wypieszczona :
    http://forge.joomla.org/sf/frs/do/vi...ease_candidate

  4. #3
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny Problem

    Dzięki lecz przy próbie instalacji komponentu na Joomla 1,08 pojawia się komunikat
    Fatal error: Call to a member function on a non-object in /var/www/htdocs/b/nazwa/joomla/administrator/components/com_joomfish/admin.joomfish.html.php on line 35 co to może być ?

  5. #4
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    nie wiem, nie znam twoich ustawien serwera (regulamin) ... poza tym uzywam starego MBF ktorego sam do Joomla dostosowywalem w kilku miejscach, jak nie masz nic do stracenia to sprobuj zainstalowac MBF bez łatek do mambo 4.5.2.3

    call to a member function to chyba wywalalo przy safe mode=on albo register globals = on

  6. #5
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny

    Gdzie tego szukać bo na www.mambopl.com nie znalazłem ?

  7. #6
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny

    Hmm mimo komunikatu o błędzie pojawiło się w komponentach i się otwiera, muszę to potestować.

  8. #7
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    dalem link do forge i tam na stronie projektu sa wszystkie edycje , MBF to stara nazwa Mamelfish, czyli poprzednik JoomFisha,

    jak chcesz kontynuowac rozmowe to podaj co trzeba bo zgadywac nie bede

  9. #8
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny Problem z podłączeniem mambelfish

    Instalacja do Joomli v 1,08 komponentu MambelFish v 1,5,2 przebiegła tym razem prawidłowo. Jak wstawić w dowolne miejsce ten komponent, bo nie działa komenda <?php mosLoadComponent( 'mambelfish' );?> pojawia się komunikat Fatal error: Call to a member function on a non-object /var/www/htdocs/b/badgermining.com.pl/joomla/components/com_mambelfish/mambelfish.html.php on line 62

  10. #9
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    no i jaki chcesz niby efekt ? to pytanie porownywalne z "jak wstawic na glowna strone bota ukrywajacego emaile"

    doinstaluj plik jezykowy a jezyk pojawi sie w konfiguracji, potem opublikuj boty i modul itd... poszukaj - gdzies jest opisana krok po kroku instalacja MBF pod joomla.

    acha, lprzyzwyczaj sie do swojej wersji joomla bo po instalacji MBF nie polecam upgrade'uw bez konsultacji ...

    od razu mowie tez - nie uzywaj remository tylko docmana bo mbf remo zablokuje przy downloadzie, jedyna dobra mapa witryny wspolpracujaca z fiszem to Joomap 2.03 (ostatnia)

    tak profilaktycznie przypomne ze tlumaczenia trzeba zrobic recznie

  11. #10
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny

    Zrobiłem tak jak piszesz, przetłumaczyłem ręcznie i opublikowałem wszystko w sumie wystarcza mi tylko jeden język angielski no i oczywiście polski.
    Nadal pojawia się błąd po wstawieniu komendy <?php mosLoadComponent( 'mambelfish' );?> pojawia się komunikat Fatal error: Call to a member function on a non-object /var/www/htdocs/b/nazwadomeny/joomla/components/com_mambelfish/mambelfish.html.php on line 62
    Nie wiem co jeszcze może być nie tak, może coś jeszcze trzeba doinstalować aby mambelfish działał na Joomla? Wpisałem w googlach i szczerze powiem, że nie znalazłem instrukcji instalacji mambelfish na joomla.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •