VirtueMart menu
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: VirtueMart menu

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    02-08-2007
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny VirtueMart menu

    Witam!
    Mam wykonać menu zawierające kategorie produktów VirtueMart. Problem polega na tym, że są trzy poziomy kategorii, a każdy poziom ma być wyświetlany w przy użyciu innego stylu. Moduł product categories pozwala na wyświetlanie kategorii za pomocą czterech typów menu z których Transmenu odpada ponieważ menu ma być pionowe, po kliknięciu na daną kategorię wyświetla się lista jej podkategorii. Menu LinkList umożliwia niestety ustawienie stylu tylko dla dwóch poziomow, dTree jest z nich najprostsze (używa tego samego stylu dla wszyskich poziomów), JSCook byłoby doskonałe gdyby nie zachowywało sie dziwnie (np. po kliknięciu na tekst kategoria rozwija się, jednak po załadowaniu strony jest znowu zwinięta). Nie znalazłem zadnego alternatywnego menu do wyświetlania kategorii VirtueMart, próbowałem przerabiać każde z wymienionych menu ale teraz juz nie wiem co robić. Największ możliwości daje chbya menu LinkList, jednak klasa którą trzeba przerobić jest dość spora i troche się w tym gubie. Proszę o pomoc.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-08-2007
    Wpisy
    37
    Punkty
    10

    Domyślny

    Sluchaj zrob tak jak ja, co prawda to jest na okolo ale idzie zrobic. Wykozystaj do tego celu np othermenu. Powstaiaj linki do kategorii poszczegolnych recznie jako URL. Nawigacja strony w joomla dalej z tym ladnie dziala a mozesz zrobic menu jakie chcesz. Daje to tez ten plus (np u mnie) ze nazwy kategorii niektore mam dlugie a w menu moglem ustawic krotsze takie jak mi sie tylko zazycza. A poza tym mozna kozystac z setek rodzajow menu szykowanych dla joomla a nie virtuamart Jedyny minus jest tylko taki ze musisz recznie robic cale drzewo kategorii. I jeszcze jedno, jezeli dla sklepu tak jak ja masz ustawiony inny template to ustaw go jako domyslny dla calego dklepu a pozostalym pozycjom z mainmenu przypisz template ktory masz dla reszty strony bo inaczej po nacisnieciu na jakas pozycje z othermenu zostanie zaladowany template domyslny dla calej witryny. Pozdrawiam

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    27-02-2006
    Wpisy
    211
    Punkty
    25

    Domyślny

    Jeśli nie chcesz być ograniczony możliwościami modułu VM do wyświetlania kategorii i nie chcesz tworzyć w Joomla! menu "na piechotę", skorzystaj z dodatku Menu Menager Addon.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •