Nie działające przyciski w panelu administratora.
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Nie działające przyciski w panelu administratora.

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    10-07-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny Nie działające przyciski w panelu administratora.

    Witam was serdecznie!

    Dopiero zaczynam swoja przygode z Joomla! i juz na samym wstępie mam problem otóz zainstalowałe swoja Jooml'e na serwerze lua.pl, wszystko poszło gładko po stosowaniu sie do rad odnośnie instalacji ale po niej jak zaloguje sie jako administrator nie działają mi przyciski u góry takie jak Start, Witryna, Menu, Artykuły itd. jak i równiez podmenu każdego z nich.

    Wersja Joomli która wgrywałem była oznaczona numerkiem1.0.15 stable International Editio, próbowałem więc wgrac JoomlePE ale ten sam problem napotkałem.

    Zainstalowałem więc Joomle 1.5 i zaczelo działac ale widze ze wiekszosc templatek i dodatkow jest po 1.0 dlatego chcialbym uzywac starszer wersji.

    Przeszukałem forum i znalazłem odpowiedz ze moja joomla musi byc w osobnym folderze np. joomla ale ja własnie tak zrobilem i to samo. Podobnie z propozycja logowania sie na własnastrona.lua.pl/administrator. Nie wiem juz co robic bo bez tego menu nie da sie pracowac Pamietam kiedys ze instalowałem w szkole 1.0.13 Joomle i działalo wszystko wiec nie wiem czy problem lezy po konfiguracji serwera, mojej zlej wiedzy czy moze samej Joomli.

    Bardzo dziekuje za wszelkie uwagi i propozycje rozwiazan.

    Pozdrawiam
    B. Kubiak

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Problem to z pewnoscia brak lektury regulaminu i niepelny post. Pozatym tego typu problemow bylo juz troche na forum - przeszkukaj i wroc tutaj z powrotem.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    10-07-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam

    Dziekuje za odpowiedz ale naprawde szukalem i nic na temat brak dostepu do panelu czy niedzialajace przyciski nie znalazlem, jezeli mozesz podaj mi jakas rade albo nakieruj gdzie mam tego szukac (dzial itp.)

    Z gory bardzo dziekuje!
    Pozdrawiam

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •