IE6 lewy panel menu na środku
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: IE6 lewy panel menu na środku

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    05-06-2008
    Wpisy
    41
    Punkty
    11

    Domyślny IE6 lewy panel menu na środku

    Witam!
    Mam problem z IE 6 Lewy panel menu mam na środku. Pozostałe panele są na swoich miejscach. W pozostałych przeglądarkach jest ok. Jest to problem templatki ponieważ przy innych templatkach nie ma problemu z wyglądem strony. Bardzo zależy mi jednak aby dostosować właśnie tą która przysparza tylu kłopotów. Wykorzystałam już wszystkie porady zawarte tutaj i dalej nic.
    Strona www.polskicraigavon.com
    Pardzo proszę o wszelkie sugestie. Dziękuję. Pozdrawiam.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    A - Co to za "nowy" sposób formatowania artykułów? ;)
    Kod:
    Życie i praca w Irlandii Północnej                                                                                                                                                        
    B - wklej tutaj pliki tego szablonu ktory uzywasz - bedzie latwiej zainteresowanym dociec co jest nie tak.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    05-06-2008
    Wpisy
    41
    Punkty
    11

    Domyślny

    Ciężko jest mi określić co to jest. W mojej przeglądarce IE7 i Mozilla w najnowszej wersji wszystko jest ok. Mam scrina z IE6 z którego wynika iż występuje problem lewego panela menu o czym wspominałam powyżej. Natomiast to co wkleiłeś to nie bardzo wiem z jakiej przeglądarki wziąłeś a tym bardziej nie wiem jak temu zaradzić. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie. Pozdrawiam.

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    05-06-2008
    Wpisy
    41
    Punkty
    11

    Domyślny

    No niestety inkos jeśli się pisze z laikiem to niestety trzeba drukowanymi literami.
    Oto link do katalogu do pobrania
    http://craigavon.netiz.pl/templatka.rar
    Pozdrawiam i przepraszam za utrudnienia
    Ostanio edytowane przez agnes76 : 16-07-2008 19:31

  6. #5
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Szanowna Agnes76 pisząc wklej miałem na myśli link do pliku a nie wklejone we fragmentach pliki. Szkoda sobie nabijać postów. Cóż moja wina i jesli mogę prosic to wyedytuj ktorys z powyzszych postów i umiesc tam linki do tych plików najlepiej w formie spakowanego calego katalogu z szablonem.

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    05-06-2008
    Wpisy
    41
    Punkty
    11

    Domyślny

    Zaktualizowałam powyższe posty. Mam nadzieję że to pomoże. Dziękuję za zajęcie się problemem . Pozdrawiam

  8. #7
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Usuń ten fragment z pliku index.php szablonu. W oryginalnej wersji paczki go nie ma a tutaj jest? Dziwna sprawa.
    Kod HTML:
    div.leftcol {
    padding-left: 0;
    }

  9. #8
    Przeglądacz
    Dołączył
    05-06-2008
    Wpisy
    41
    Punkty
    11

    Domyślny

    Tak w oryginale tego nie ma, ale w oryginale również nie działało poprawnie. Jest to efekt zastosowania się do porad zawartych tutaj. Już usunęłam ale niestety dalej nie działa poprawnie.

  10. #9
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    W takim razie ja już nie jestem w stanie Ci pomóc. Moze ktoś inny znajdzie na to sposób. Polecam też kontakt z autorami szablonu - moze oni cos podpowiedzą. Namiary na nich masz w pliku .xml z katalogiem szablonu.

  11. #10
    Przeglądacz
    Dołączył
    05-06-2008
    Wpisy
    41
    Punkty
    11

    Domyślny

    W każdym bądź razie dziękuję za chęci. Od dzisiaj urlop. Wrócę do tematu po powrocie. Jeszcze raz dziękuje. Pozdrawiam.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •