HTTP 500 - wewnętrzny błąd serwera przy zmianie parametrów artykułu
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: HTTP 500 - wewnętrzny błąd serwera przy zmianie parametrów artykułu

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-08-2006
    Wpisy
    46
    Punkty
    10

    Domyślny HTTP 500 - wewnętrzny błąd serwera przy zmianie parametrów artykułu

    Witam,
    mam taki problem, że gdy próbuję zmienić ustawienia parametrów artykułu - np. na stronie głównej, po wejściu w "Parametry rozszerzone", ustawieniu tego, co potrzebuję i kliknięciu na opcję zapisz pojawia mi się:

    HTTP 500 - Wewnętrzny błąd serwera i taki komunikat:

    Witryna sieci Web nie może wyświetlić strony

    HTTP 500
    Najbardziej prawdopodobne przyczyny:
    • Trwa konserwacja witryny sieci Web.
    • Witryna sieci Web zawiera błąd programistyczny.
    Możesz spróbować wykonać następujące czynności:

    Odśwież stronę.

    Przejdź do poprzedniej strony.

    Więcej informacji

    Ten błąd (HTTP 500 — Wewnętrzny błąd serwera) oznacza, że w odwiedzanej witrynie sieci Web wystąpił problem z serwerem, który uniemożliwił wyświetlenie strony sieci Web.
    Aby uzyskać więcej informacji na temat błędów protokołu HTTP, zobacz Pomoc.




    O co tutaj chodzi? Będę wdzięczny za pomoc bo przez ten błąd nie mogę prawidłowo poustawiać tytułów poszczególnych podstron...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Ekspert forum Viking awatar
    Dołączył
    13-10-2005
    Skąd
    Berlin
    Wpisy
    720
    Punkty
    300

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez snowjedrzej Zobacz wiadomość
    ...
    Aby uzyskać więcej informacji na temat błędów protokołu HTTP, zobacz Pomoc.
    ...
    ...dopiero potem pytaj
    Jak skutecznie otrzymywać odpowiedzi na pytania zadawane na forach RTFM STFW
    Jobs in IT
    _____________________________________
    navigare est necesse, vivere non est necesse!

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-08-2006
    Wpisy
    46
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam,
    pomoc przeczytałem na samym początku i nic nie pomogła. Chodzi tu o pomoc programu Internet Explorer. Piszą jedynie tyle, że:

    The website cannot display the page (Witryna sieci Web nie może wyświetlić strony) (HTTP 500)Wystąpił problem z serwerem odwiedzanej witryny sieci Web uniemożliwiający wyświetlenie strony sieci Web. Zdarza się to często podczas prac związanych z obsługą witryny sieci Web lub w wyniku błędu programistycznego w witrynach interaktywnych wykorzystujących skrypty.

    To mi nic nie daje.

    Zmieniłem jednak sposób wyświetlania błędów i pojawia się coś takiego:

    Fatal error: Call to undefined method JAdministrator::getParams() in /home/users/public_html/mojastrona/components/com_virtuemart/virtuemart_parser.php on line 80

    Zupełnie tego nie rozumiem... Co ma virtuemart (który jest u mnie zainstalowany) do wprowadzania zmian ustawień we wszystkich artykułach, w tym w artykule zamieszczonym na stronie głównej?
    Będę wdzięczny za pomoc.

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-08-2006
    Wpisy
    46
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam ponownie....

    Jest jeszcze lepiej. Dopiero teraz zauważyłem, że ten błąd (i ten sam tekst: Fatal error: Call to undefined method JAdministrator::getParams() in /home/users/public_html/mojastrona/components/com_virtuemart/virtuemart_parser.php on line 80
    ) mi się zawsze pojawia przy jakiejkolwiek próbie modyfikacji któregokolwiek artykułu (nawet dopisania jednej literki do treści).
    Ostanio edytowane przez snowjedrzej : 22-07-2008 10:42

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-08-2006
    Wpisy
    46
    Punkty
    10

    Domyślny

    No cóż... Musiałem problem rozwiązać metodą prymitywną. Usunąłem virtue mart oraz wszystkie jego moduły i zainstalowałem ponownie. Problem zniknął. Muszę jednak od nowa pododawać wszystkie produkty do sklepu...

  7. #6
    steelfox
    Gość

    Domyślny

    Ale miałeś tam odpowiedź
    virtuemart_parser.php on line 80, trzeba było zajrzeć do pliku w linię 80, ponieważ JAdministrator::getParams() nie dostawał zmiennych

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •