Bezpieczeństwo czy modyfiakcaj wyglądu strony?
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Bezpieczeństwo czy modyfiakcaj wyglądu strony?

Widok drzewa

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-07-2008
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Bezpieczeństwo czy modyfiakcaj wyglądu strony?

    Mam zainstalowaną joomlę na cba.pl , od paru dni męczę się jakby tu zmienić index php na zapisywalny (tak bym mogła poprawić / zmienić wygląd strony) znalazłam informację , że najlepiej nadać prawa katalogom na 755 , jednak , gdy tak zrobiłam , już nie tylko index.php był niezapisywalny , ale wszystko!! Tak więc po głowie chodzi mi tylko jedno pytanie : Bezpieczeństwo czy możliwość edytowania czegokolwiek? Czy ktoś wie o co w tym chodzi? dodam że narazie korzystam z bezpłatnego hostingu,choć jestem już na dnie rozpaczy (korzystałam z yoyo.pl,ugu.pl,etc..) i mam dość . :confused:


    Znów wróciłam do yoyo , tam przynajmniej nic takiego się nie dzieje , pomijając pływający baner , nawet w panelu admina ... Żeby wiedzieć jak pokombinować z ustawieniami w cba.pl to trzeba być informatykiem , a ja mam tylko zacięcie informatyczne , więc nie ma co (choć nie mam w zwyczaju się poddawać,więc może wgram 20raz joomlę na serwa i coś jeszcze poszukam)
    Dzięki za pocieszenie przyda się darmowe serwy to tylko na początek więc za niedługo nie będę molestować tak intensywnie nikogo na forum
    Jeszcze raz dziękuję
    Ostanio edytowane przez Dezerterka : 25-07-2008 23:42

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •