Komponent i Moduł - reklamy, linki, banery
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Komponent i Moduł - reklamy, linki, banery

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    29-07-2008
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny Komponent i Moduł - reklamy, linki, banery

    Przeglądałem waszą plikownie i chciałem zapytać czy jest jakiś komponent albo najlepiej moduł wraz nim(nie wiem ) żeby można było wyświetlać np. link lub baner na określony okres czasu a nie na wyświetlenia jak ma to miejsce w przypadku standardowego komponentu joomla 1.5 ?

    Znalazłem com_artbanner_16b_pl i myślę ze ten by takie cos spełniał ale pobrałem go i pisze mi nieoczekiwany koniec archiwum pobrałem prze FF przez operę i przez IE i to samo zmieniłem wirara i tez to samo to może ta paczka sie rozsypała??
    co polecacie?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Skąd problemy z pobieraniem, nie wiem. Jeśli już pobierasz, jest nowszy pakiet do obsługi reklam (artbannersplus)
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    29-07-2008
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny

    i obydwa mi te pliki nie dzialaja koniec archiwum:/ moglby ktos to sprawdzic?

    edit: Juz pobralem iniby sa cale i wszystko ok z tym ze nie dzialaja one poprawnie z joomla 1.5.5 strasznie wielka czcionke robi... i bledy sa w panelach..
    jest cos moze innego tego typu bo szkam ale ciezko znalesc a wystarczy mi dodawanie linkow ktore same znikaja po okreslonym czasie
    ogólnie wszystko działa tylko powiedzcie mi jak ustawic termin? wyświetlania w tym komponencie bo nie mam zielonego pojęcia jak to zrobic widze ze jest w tabeli podany termin ale gdzie go przestawić bo nigdzie nie widać :/
    Ostanio edytowane przez stereo : 29-07-2008 12:56

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Przede wszystkim trochę wiedzy by się przydało. To pakiet dla Joomla 1.0, a instalujesz w 1.5. Nie wiem, czy i jak będzie działać, ale na pewno nie będzie dobrze, jeśli nie włączysz trybu Legacy
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    29-07-2008
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny

    on juz dziala jest OK tylko nie wiem jak i czy wogole jest taka opcja bo ja jej nie widze zeby danym link czy baner wyswietlal sie 1 miesiac ipotem znikl?

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    29-07-2008
    Wpisy
    42
    Punkty
    10
    cos posta nie moge wyedytowac to napisze tutaj

    Komponent ten nie dziala sprawnie z joomla 1.5 sa bledy nie darady z niego korzystac normalnie czy ma ktos cos podobnego? ale zeby byl termin wygasniecia linku czy banera oraz dzialalo na 1.5?

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    09-08-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    ja mam podobny problem, tylko ze ja prubuje go zaistalować na joomlo 1.0.11.. a mianowicie, jak chcę zainstalować ten komponent , za każdym razem pokazuje mi się komunikat iż " nie znaleiono pliku instalacyjnego lub kodowanie jest niepoprawne" . dodam iż kiedy próbuje zainstaować ten komponent na localchoście u siebie w domu to wszystko gra, a problem ten pojawia sie kiedy chcę zainstaować ten komponent na wykupionym serwerze, czemu tak sie dzieje nie mam pojęcia???, jeśli Ktoś wie czemu tak sie dzieje, i mogłby pomóc to będę wdzięczny.

  9. #8
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-02-2008
    Wpisy
    76
    Punkty
    10

    Domyślny

    Podłączę się pod temat. Czy znacie jakiś komponent który działa natywnie pod 1.5 i daje możliwości większe niż standardowy moduł bannerów??
    Ewentualnie czy jest możliwość wyświetlania przy pomocy standardowego modułu ramki wokół wyświetlanego bannera, np. na 1 px zielonego koloru??

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •