Porządny host pod mambo – jomla
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 33

Temat: Porządny host pod mambo – jomla

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    14-11-2005
    Wpisy
    29
    Punkty
    10

    Porządny host pod mambo – jomla

    Mam serwis w domenie art. pod mambo, pewnie niebawem będę się przesiadł na jomla, ale poszukuje dobrego hostu, niekoniecznie darmowego, raczej zależy mi na pewności i dobrych parametrach a cena mogła by być przystępna.

    Czy możecie coś polecić.

    Pro futuro oferuje :
    Flexo Start - http://www.futuro.pl/hosting_flexo_opis.php
    Czy ktoś coś wie o tej ofercie?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Wiem, ze kazda pliszka swoj ogonek chwali, jednakze bedac klientem eHost.pl od ponad roku jestem bardzo zadowolony z ich uslug (m. in. mambopl.com i joomlapl.com tam sa posadowione). Serwery stabilne, kontakt z adminem szybki i rzeczowy - same zalety
    Szczegoly oferty masz tutaj.

  4. #3
    Wyjadacz nexus246 awatar
    Dołączył
    23-09-2005
    Wpisy
    664
    Punkty
    20

    Domyślny

    ehost.pl - bardzo fajnie
    kei.pl - tez bardzo fajnie

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    14-11-2005
    Wpisy
    29
    Punkty
    10

    Domyślny

    A jak na eHost te wszystkie safe mode i tym podobne uciążliwości mambowo-jomlowe?
    Już mam tak serdecznie dosyć tego instalowania lub nie instalowania się komponentów...

    A takprzy okazji jak przejść z mambo na jomla, jest jakaś metoda by nie instalować wszystkiego od początku?

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    Na eHost nie powinno być żadnych ograniczeń, w końcu przecież płacisz za coś, co ma być dobre i bezawaryjne. Ewentualnie jak się tak motasz i nie możesz się na coś zdecydować, mogę Ci dać namiar na dobrą firmę, u której mam resellera (1200 giga transfer roczny, 5 giga na dysku - cPanel, całość na potrzeby własne i kolegi, który u mnie trzyma parę stron) od 2 lat i nie mogę na nich powiedzieć złego słowa. Co prawda czasy dostępu są kiepskie w porównaniu z tym co oferuje np. home.pl ale cena jest bardzo dobra i masz na pewno pewność tego, że nie utracisz danych, ani Ci ktoś nie zwinie żagli i ucieknie. Więcej na PW.
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    15-11-2005
    Skąd
    wawa
    Wpisy
    22
    Punkty
    13
    Cytat Wysłane przez vj_
    Na eHost nie powinno być żadnych ograniczeń, w końcu przecież płacisz za coś, co ma być dobre i bezawaryjne. Ewentualnie jak się tak motasz i nie możesz się na coś zdecydować, mogę Ci dać namiar na dobrą firmę, u której mam resellera (1200 giga transfer roczny, 5 giga na dysku - cPanel, całość na potrzeby własne i kolegi, który u mnie trzyma parę stron) od 2 lat i nie mogę na nich powiedzieć złego słowa. Co prawda czasy dostępu są kiepskie w porównaniu z tym co oferuje np. home.pl ale cena jest bardzo dobra i masz na pewno pewność tego, że nie utracisz danych, ani Ci ktoś nie zwinie żagli i ucieknie. Więcej na PW.
    Powiem Ci kolego, że mam od kilku miesięcy serwer na ehoście - zakupiłam go bo na mambopl była reklama i powiem Ci dodatkowo, że wcale nie jestem z tego zadowolona

    a czemu, to chyba nawet na mambopl kiedys pisałam... jest wiele lepszych serwerów na których mambo czy jomlę można sobie zainstalować bezawaryjnie ....



  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    O, dobrze wiedzieć. Ja akurat spotkałem się z inną opinią, ale usługa zawsze może się albo poprawić, albo pogorszyć. W zasadzie nie mój problem, bo nie mój interes

    Pozdrawiam
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

  9. #8
    Debiutant
    Dołączył
    07-01-2006
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ja siedzę na serwerze lh.pl. Sa bardzo elastyczni i bardzo szybko się rozwijają. Ponadto bardzo chętnie pomagają osobom, które nie bardzo kumają o co w tym wszystkim chodzi.

  10. #9
    Debiutant
    Dołączył
    08-01-2006
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam wszystkich stałych i mniej stałych bywalców.
    Dołączę się do pytania. Mam stronkę w końcowym etapie i szukam zamiennika dla hosta na którym pracuję. Niby bardzo duża firma, która udostępnia właściwie pakiety, ale jako że siedzę u nich prawie od początku istnienia to tak zostało. Niestety czasy dostępu są tragiczne. Na prostym php to jeszcze jakoś, ale na joomli to nawet przekroczenie limitu czasu mi wyskakuje - za wolne procki coś mi się widzi i nie dają rady z bardziej skomplikowanym PHP.
    No i moje refleksje po poszukiwaniach. Strona firmowa więc zależy mi na dobrej pracy czyli po pierwsze uderzyłem do home.pl. Ceny faktycznie wysokie, ale na podstawę czyli Business starter lub nawet Business server mógłbym sobie pozwolić. Jest jedno ale - nie ma dostępu przez ssh - no i wszystko leży. Jak konfigurowałem joomle to non stop www, ftp i putty. Jak mam bezboleśnie przerzucić dane między subdomenami lub zrobić tymczasową kopię tego co już ustawiłem bez ssh?
    ehost.pl - niby fajnie ale jak widzę stwierdzenie, że czasy dostępu są takie sobie to już mnie mrozi. Pozatym l0lka pisze o problemach a takich być nie powinno. Tak na marginesie jakie problemy bo nie mogę znaleźć na mambopl nic na ten temat?
    Szukam i liczę że mi coś podpowiecie bo utknąłem. To co mnie interesuje to
    minimum:
    1GB na www i pocztę
    subdomeny
    szybki transfer bo dużo grafiki na stronie
    dobry czas dostępu
    ssh (no chyba że poradzicie jak kopiować dane bez ściągania ich na lokala, bo raz czas, a dwa atrybuty giną pod windą)
    przydałby się sklep, ale ten akurat jest prawie wszędzie
    dobre statystki - potrzebne bardzo w moim przypadku
    transfer - ok 2 GB miesięcznie powinno starczyć nawet z zapasem
    koniecznie panel administracyjny
    bezawaryjność - warunek konieczny
    opcjonalnie:
    własne IP chociaż to chyba jest konieczne przy ssh
    możliwość przypisania większej ilości domen do jednego konta (na katalogi) - gubi mnie nomenklatura bo uczący się amator jestem

    Poradźcie coś bo wygląda, że w kraju nad Wisłą nie ma dobrego i wszechstronnego hostingu (w rozsądnej cenie - swojej serwerowni nie postawię )

    Pozdrawiam
    addam

  11. #10
    Debiutant
    Dołączył
    22-03-2006
    Skąd
    100lica
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny Polecam netlook.pl

    Witam, tez mialem kiedys podobny problem, zaryzykowalem i wybralem hosting w netlook.pl za wspolczynnik cena jkosc daje im 10 pkt. poza tym zero problemow z instalacja mambo jaki i komponentow, ponadto caly czas utrzymija bardzo wysoka pozycje w top100.
    Za 70 PLN/rok otrzymujemy 300 MB miejsca na strone PHP + MySQL oraz 5 GB transferu miesiecznie. Naprawde warto. Polecam!

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •