Porządny host pod mambo – jomla - Strona 2
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 33

Temat: Porządny host pod mambo – jomla

  1. #11
    Wyjadacz nexus246 awatar
    Dołączył
    23-09-2005
    Wpisy
    664
    Punkty
    20

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez l0lka
    a czemu, to chyba nawet na mambopl kiedys pisałam... jest wiele lepszych serwerów na których mambo czy jomlę można sobie zainstalować bezawaryjnie ....
    A jakież to awarie zdażyły się w ehost?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez l0lka
    Powiem Ci kolego, że mam od kilku miesięcy serwer na ehoście - zakupiłam go bo na mambopl była reklama i powiem Ci dodatkowo, że wcale nie jestem z tego zadowolona

    a czemu, to chyba nawet na mambopl kiedys pisałam... jest wiele lepszych serwerów na których mambo czy jomlę można sobie zainstalować bezawaryjnie ....


    Ciekawe czy to nie wina instalujacego
    Mam na ehoscie kilkanascie BEZPROBLEMOWO przeprowadzonych instalacji i Mambo i Joomla i jakos nie spotkalem sie z klopotami.

    Poza tym wartoscia dodana jest rewelacyjny czas odpowiedzi obslugi na jakiekolwiek pytania.

    Zreszta... Ja Wam radze robcie jak chcecie

  4. #13
    Przeglądacz
    Dołączył
    05-12-2005
    Wpisy
    41
    Punkty
    11

    Domyślny

    Witka no to i ja dorzucę parę groszy od siebie firma jeszcze mało znana na polskim rynku ale preżnie się rozwija a oto jedna z ich ofert
    WWW.BITMAR.NET


    Normal 100

    Abonament miesięczny: 10 PLN
    Abonament roczny: 100 PLN

    Pojemność serwera: 1 GB
    Transfer miesięczny: 10 GB
    Transfer roczny: 120 GB
    Zaparkowane domeny: b/o
    Subdomeny: b/o
    Konta E-mail: b/o
    Konta FTP: b/o
    Baza danych MySQL i PostrgreSQL: b/o
    Listy dyskusyjne: b/o
    Przekierowania E-mail: b/o
    Filtry E-mail: b/o
    Automatyczne odpowiedzi E-mail: b/o
    Domena .pl gratis lub dodatkowy miesiąc hostingu: X

    Podwojenie pojemności konta (rocznie): 50 PLN
    Dodatkowe 1GB transferu (miesięcznie): 3 PLN

    Dedykowany adres IP: 65 PLN / 12 miesięcy
    Zmiana nazwy użytkownika konta: 10 PLN
    Aktywowanie SSL dla domeny (bez certyfikatu): 50 PLN / miesięcy
    Aktywowanie SSL dla domeny (z certyfikatem): 500 PLN / miesięcy
    Inne niestandardowe usługi: 75 PLN / za godzinę suportu

    support bardzo dobry, kontakt zresztą też nie tylko email, a jakość wedłóg mnie idealna polecam sprawdzić!
    A jeśli chodzi o czasy dostpu serwery są w europie także i czas odp. jest bardzo dobry.
    pozdrawiam

  5. #14
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez rolando
    Witka no to i ja dorzucę parę groszy od siebie firma jeszcze mało znana na polskim rynku ale preżnie się rozwija a oto jedna z ich ofert
    WWW.BITMAR.NET


    Normal 100

    Abonament miesięczny: 10 PLN
    Abonament roczny: 100 PLN

    Pojemność serwera: 1 GB
    Transfer miesięczny: 10 GB
    Transfer roczny: 120 GB
    Zaparkowane domeny: b/o
    Subdomeny: b/o
    Konta E-mail: b/o
    Konta FTP: b/o
    Baza danych MySQL i PostrgreSQL: b/o
    Listy dyskusyjne: b/o
    Przekierowania E-mail: b/o
    Filtry E-mail: b/o
    Automatyczne odpowiedzi E-mail: b/o
    Domena .pl gratis lub dodatkowy miesiąc hostingu: X

    .....
    Prawdę mówiac, cena nie jest rewelacyjna Co do reszty sie nie wypowiadam.
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

  6. #15
    Przeglądacz
    Dołączył
    06-03-2006
    Wpisy
    53
    Punkty
    15

    Domyślny

    Dobry hosting ? Podaje według moich preferencji:

    1. home.pl - Płaci się głównie za najlepszą w Polsce jakość obsługi. Doskonałą pomoc techniczną i czytelną dokumentacje. Parametry serwerów bardzo dobre, choć same nie uzasadniają wysokich cen. Serwery w Polsce. W niektórych przypadkach utrudnieniem może być stosowanie własnego (napisanego przez programistów home.pl serwera www). Nie dotyczy to Joomli!.

    2a. az.pl - serwery w Norymberdze. Bardzo szybkie i wydajne. Reweracyjna przepustowaość. Doskonałe oprogramowanie do zarządzania. Wszystko na maszynach Sun. Co jest ogromną zaletą dla wydajności, ale też i... wadą. (Używam specjalnego skryptu w perl'u, którego nie udało mi się do końca poprawnie uruchomić). Joomla! "śmiga jak szalona". Polecam i na pewno sam będę korzystał.

    2b. Równorzednie sisco.pl (i ich paltformy, a szczególnie naczasie.pl, bo ciekawa domena np. joomla.naczasie.pl itp.). Serwery w Polsce. Dotychczas żadnych problemów. Bardzo dobra pomoc techniczna. Dostęp do shell'a.

    3. webd.pl - Serwery w Stanach. Dlatego bardzo tanie. Najtańszy z php i mysql (czyli np. pod Joomle!) 3,99 zł miesięcznie (można zapłacić sms'em). Wada, to długi ping. Bardzo dobra pomoc, jak na tak tani hosting. Sam byłem zaskoczony. Ostatnio kupiłem pakiet large (mój pierwszy w tej firmie) i nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Bez problemu działa to, co w az.pl nie poszło. Moim zdaniem jeden z najsensowniejszych hostingów za oceanem.


    Warto brać pod uwagę jeszcze jednen fakt. W Stanach obowiązuje restrykcyjna ustawa antyspamowa. Dlatego serwery tam zlokalizowane mają z reguły ograniczenie, co do ilości e-maili wysłanych w ciągu godziny.

    Jeśli więc masz 1000 użytkowników i chcesz zrobić mailing, a serwer ma ograniczenie np. 400/h, to albo musisz dzielić wysyłkę ręcznie, albo wybrać komponent, który to potrafi.

    Pozdrawiam
    frico

    PS. Co do eHost. Kiedyś brałem pod uwagę. Jednak jeśli ktoś pisze w regulaminie usługi, iż nie wolno hostować stron/skryptów, które nadmiernie obciążają serwer (np. fora, systemy portalowe), to lekka paranoja. W końcu po to robię stronę, by odwiedząło ją jak najwięcej osób ?!
    Robie to co lubie, bo lubie to co robie.
    I niech tak zostanie.

  7. #16
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    A może taki hosting: www.avx.pl ?
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  8. #17
    Przeglądacz
    Dołączył
    19-02-2006
    Skąd
    Manchester
    Wpisy
    82
    Punkty
    11

    Domyślny

    Ja osobiście polecam vel.pl, rzadnych problemów, miły i rzeczowy kontakt. No i maja też swoją stronę www.vel.pl na joomli postawioną ;)
    www.linkorn.pl/?p=8 System wymiany linków stałych Linkorn
    www.linkiseo.pl/?p=136 Automatyczna dodawarka do katalogów
    http://www.linux-serwer.info SEO i Pozycjonowanie, Linux, marketing internetowy

  9. #18
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez frico
    Jednak jeśli ktoś pisze w regulaminie usługi, iż nie wolno hostować stron/skryptów, które nadmiernie obciążają serwer (np. fora, systemy portalowe), to lekka paranoja. W końcu po to robię stronę, by odwiedząło ją jak najwięcej osób ?!
    Zauwaz ze czasem generowane obciazenie jest niewspolmiernie duze do "ogladalnosci". To taki bezpiecznik, bo nie ma oficjalnego limitu transferu czy ilosci zapytan SQL dla bazy danych i teraz wez tam postaw gre na silniku vallheru toprzy 50 graczach online obciazenie "wewnetrzne" nie zwiazane z transferem plikow bedzie wielokrotnie wieksze niz dla portalu z kilkoma tysiacami userow.
    Domyslam sie ze to zabezpiecznie glownie przed grami, ktorych darmowe silniki kraza po necie a niejednokrotnie sa badziewnie napisane.

  10. #19
    Przeglądacz
    Dołączył
    19-02-2006
    Skąd
    Manchester
    Wpisy
    82
    Punkty
    11

    Domyślny

    Masz rację Rybik ale po części. tzn. masz rację jeśli chodzi o badziewnie napisane silniki gier itp. nwydaje mi się jednak, że jest to nie fer jeśli chodzi o systemy portalowe i fora, które są głównie instalowane na płatnych hostingach. Pisałem juz o tym gdzieś na tym forum że ludzie maja problemy np. z nazwa.pl która to grozi zerwaniem umowy ludziom mającym zainstalowane tam forum phpbb by przemo (nie wiem czy jest to wina samego pgpbb czy też nazwa.pl, która ma swoje serwery na jakichc celeronach) i maja ponad 10 000 zarejetrowanych userów. Jakbym niepotrzebował wydajności i chciał instalować tylko jakieś proste skrypty to bym wybrał jakiegoś free serwera nie uważasz ? a z takiego założenia najwyraźniej wychodzą niektórzy hostingodawcy.
    www.linkorn.pl/?p=8 System wymiany linków stałych Linkorn
    www.linkiseo.pl/?p=136 Automatyczna dodawarka do katalogów
    http://www.linux-serwer.info SEO i Pozycjonowanie, Linux, marketing internetowy

  11. #20
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-10-2005
    Skąd
    Trzebinia
    Wpisy
    48
    Punkty
    10

    Domyślny

    A ja siedze na nazwa.pl i powiem, że jestem bardzo zadowolony, ponad 20 tys odsłon dziennie i nie ma najmniejszego problemu. Nie zmienie na nic innego w najbliższym czasie :cool:

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •