Wielki plus dla Joomla!
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 15

Temat: Wielki plus dla Joomla!

  1. #1

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Wielki plus dla Joomla!

    Dawno temu w trawie (żart) zainteresowałem się Joomlą! i Mambo.
    Pierwsze wrażenia są extra: łatwa instalacja, łatwa konfiguracja, wszystko zrozumiałe nawet za 1. razem. Super.

    Nie powiem tego o innym CMS-ie, o nazwie "Drupal".
    Załamać się można: ręczna instalacja...

    A co Wy powiecie o pierwszych wrażeniach z Joomli!?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2

    Domyślny

    joomla miażdży i tyle... zaczynałem na jportalu potem był post-nuke ale dopiero joomla pozwala mi naprawdę robić stronki które mi się podobają... pozawala "rozwinąć skrzydła" no i oczywiście ta prostota obsługi ahh!

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    22-10-2005
    Wpisy
    109
    Punkty
    12

    Domyślny

    Ja także się zetknąłem z Mambo po raz pierwszy ok. 1,5 roku temu, ale wtedy nie potraktowałem go poważnie. Może leżało to w "dziecinnej" nazwie (kojarzy się z murzynkiem Bambo) czy też niezbyt profesjonalnych (także infantylnych) szablonach graficznych. Dopiero niedawno zainteresowałem się tym cms'em jeszcze raz, ale tym razem dałem się przekonać. Ale i tak wykorzystać go można dopiero po przeróbkach - głównie po zaprojektowaniu własnego szablonu i ustawieniu większych literek.

  5. #4

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    Drupal, ***nuke-i itp. wysiadają!

    Dlaczego tam są gwiazdki? Bo tam są różne litery!

  6. #5
    Wyjadacz nexus246 awatar
    Dołączył
    23-09-2005
    Wpisy
    664
    Punkty
    20

    Domyślny

    A zrobiłeś jakąś stronę w owym Drupalu?

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    Ja kiedyś robiłem. Jeśli chodzi o opinie na jego temat, to powiem krótko - ze względu na małe wsparcie techniczne i skąpą ilość wtyczek - odradzam początkującym użytkownikom Ale na pewno jest bardzo dobrze dopracowany... co mogę polecić osobom, które chcą zainwestować w bezpieczne oprogramowanie Open Source.
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-11-2005
    Wpisy
    36
    Punkty
    15

    Domyślny

    Cóż, Joombo ;p ma tą zaletę, że jest potężniejsze (przy okazji bardziej skomplikowane, ale to akurat nie jest wada) niż wszystkie phpnuke i inne tego typu portale - które postawiły na szybkość konfiguracji, łatwość publikacji i dostępu, oraz awaryjność. Mambo i Joomla to naprawdę spory skok w przyszłość.
    Btw. Sterydziomal: wszedłem na Twoje forum, i zauważyłem coś, co musisz poprawić - na dole pojawia się
    <!-- Do not r
    a wnioskuję, że nie powinno ;]

  9. #8
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    Rlyeh: blah, jaki nick skomplikowany, próbuje to poprawnie szybko wymówić, łamie mi się jezyk
    Co do tematu: joomla może i jest skomplikowana, ale po zetnięciu się z typo3 możesz zmienić zdanie co do jej skomplikowania
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

  10. #9
    Bywalec
    Dołączył
    22-10-2005
    Wpisy
    109
    Punkty
    12

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Rlyeh
    Btw. Sterydziomal: wszedłem na Twoje forum, i zauważyłem coś, co musisz poprawić - na dole pojawia się <!-- Do not r a wnioskuję, że nie powinno ;]
    Te <!-- Do not remo pochodzi od "don't remove", czyli "nie usuwaj". To dlatego pewnie to zostawił...

  11. #10

    Domyślny

    Btw. Sterydziomal: wszedłem na Twoje forum, i zauważyłem coś, co musisz poprawić - na dole pojawia się
    <!-- Do not r
    a wnioskuję, że nie powinno ;]

    nawet nei dlatego zostawiłęm że pisze żeby nei usuwać ale jakoś szczerze... co o mnie nie świadczy dobrze nie chciało mi się

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •