Zainstalowalem sklep VirtueMart i co dalej ...?
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Zainstalowalem sklep VirtueMart i co dalej ...?

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    08-08-2008
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Zainstalowalem sklep VirtueMart i co dalej ...?

    Witam,

    jestem nowy i prosze o wyrozumialosc :-)

    zainstalowalem komponent -> sklep VirtualMart <- ale nie wiem jak mam go teraz polaczyć z cała witryna :confused::

    1. by byl dostepny na stronie głownej pod np. słowem sklep online
    lub
    2. by cała strona(witryna) zamieniła się w sklep internetowy

    Dziękuje
    Jacek

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus dkint awatar
    Dołączył
    12-02-2006
    Skąd
    Zamość
    Wpisy
    1 123
    Punkty
    51

    Domyślny

    Witam

    Pozwolę sobie na trochę dygresji i zacytuje taki dowcip, który już cytowałem na innym forum ale jak ulał pasuje tutaj -

    Znany skrzypek przyjechał do miasta na koncert, idzie z peronu a jako, że nie wiedział gdzie jest filharmonia pyta pierwszego napotkanego pijaczka - Panie jak najlepiej trafić do filharmonii - pijak patrzy się na niego w końcu bełkocze - ćwiczyć, k..wa, ćwiczyć ...

    Dążę do tego, że przed tobą długa praca, pytasz o podstawy - nawet nie będę ci kadził, że masz czytać pomoc.joomla.pl - twoja sprawa - przeczytasz twój plus, nie przeczytasz twoja strata - ogólnie zgaduję, że chodzi ci o podpięcie sklepu do menu i ustawienia sklepu jako głównej strony twojego serwisu - powiem tylko tyle opublikuj komponent sklepu na pierwszym miejscu twojego menu ...

    pozdrawiam
    Krzysiek
    Wirtualne Roztocze ... - zapraszam wszystkich miłośników Roztocza.

  4. #3
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    haha, no baa. ale najpierw nalezy się udać do ewidencji działalności gospodarczej, potem załatwić REGON a potem to US i ZUS. potem znaleźć dostawców, bo przecież sklep jak na sklep przystało , pustkami ziajac nie może, bo i to czasy nie te i profesjonalne za bardzo to to nie jest .... kupić se kase fiskalną .. tu + trochę oddadzą w podatkach, potem negocjacje cen, przekopywanie się przez tysiące tego typu domowych manufakturników, walka z cenami, te ceny i ceny i ceny - kosztów medialnej walki nie wyliczam, choćby tych podstaw w porównywalkach ...

    biada ... ale próbować trza , bo niszów nie brak

    lol

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •