Ustawienia lokalne, a globalne
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Ustawienia lokalne, a globalne

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-08-2008
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny Ustawienia lokalne, a globalne

    Witam,
    problem polega na tym, że niezależnie od ustawień lokalnych artykułów (np. nie wyświetlanie tytułu), na stronie widoczne są z ustawieniami globalnymi (tytuł jednak się wyświetla). Ktoś spotkał się z przypadłością?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Przypadłośc? Raczej złe ustawienia
    najważniejsze w artykule, potem w pozycji menu potem globalne
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-08-2008
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny

    Globalnie, tytuły artykułów mają się pojawiać. Ale w przypadku jednego z nich, tytuł ma być niewidoczny - jedynie treść. Więc w parametrach artykułu jest ustawione ukrywanie tytułu, który mimo wszystko się pojawia...

    Może inaczej - chciałbym, aby tytuł się nie pojawił na liście kategorii artykułów...
    Ostanio edytowane przez virgin71 : 11-08-2008 16:51

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez virgin71 Zobacz wiadomość
    Może inaczej - chciałbym, aby tytuł się nie pojawił na liście kategorii artykułów...
    Może inaczej - pierwszy raz mi się zdarza od ponad 4 lat forumowej aktywności - M*bo i potem Joomla! - żeby nowy użytkownik forum najpierw zadał nieprecyzyjne pytanie, potem dopisał poprawkę, a na PW przysłał mi wiadomość z pretensjami, że nie poświęciłem należytej uwagi jego problemowi. Toteż informuję, że należytą indywidualną uwagę każdy interesant może sobie kupić w cenie 120 zł za każdą rozpoczętą godzinę konsultacji. A to jest forum społeczności, na którym każda uwaga, jaka by nie była, jest należyta. Przypominam przy okazji, że moja i innych administratorów skrzynka PW służy do kontaktów w sprawach administracyjnych, a nie konsultacji.

    Ad rem. Nie zauważyłem, żeby na liście artykułów w kategorii był taki parametr, który umożliwia niewyświetlanie tam tytułu jakiegoś artykułu.
    Pomysł z rzędu jak wyświetlić spis treści i nie umieszczać w nim pozycji. Odpowiedź: a) nie wyświetlać spisu treści. b) dawać spis treści kategorii, w któej nie ma pozycji
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •