Edycja seyret
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 15

Temat: Edycja seyret

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-08-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    9

    Domyślny Edycja seyret

    Co i jak zedytować aby z seyretu usunąć to zaznaczone w ramkę na czerwono na focie poniżej

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Co: pliki komponentu w katalogu com_seyret konczace sie .html.php.
    Jak: Albo usunąć konkretny fragment albo go zakomentować. Wybór nalezy do ciebie.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-08-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    9

    Domyślny

    a jak niby zmienić kodowanie w seyret? bo tego jakoś na forum nie było

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Nie było?
    No nie było. I nie będzie!
    Jest ponad 3000 rozszerzeń. Rzadko które z nich jest z Polski. I co, o każdym na forum mamy pisać, jak je spolszczyć, albo jak przekodować?
    Co jeszcze Ci mają podać użyteczni użytkownicy - tłumaczenie zrobili, udostępnili, a Ty pytasz, jak to właśnie spapusiać? Choć papusia się jak wszystkie inne!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-03-2008
    Wpisy
    72
    Punkty
    11

    Domyślny

    A tak w ogóle to nie wiem po co chcesz to usuwać. Przecież to jest właśnie centrum całego komponentu. To tutaj wrzucasz nowe filmy i masz dostęp do opcji admina. Część guzików możesz powyłączać dla różnych grup użytkowników z adminowskiego backendu.

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-08-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    9

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    Nie było?
    No nie było. I nie będzie!
    Jest ponad 3000 rozszerzeń. Rzadko które z nich jest z Polski. I co, o każdym na forum mamy pisać, jak je spolszczyć, albo jak przekodować?
    Co jeszcze Ci mają podać użyteczni użytkownicy - tłumaczenie zrobili, udostępnili, a Ty pytasz, jak to właśnie spapusiać? Choć papusia się jak wszystkie inne!
    jak widać nie rozumiesz
    ... chodzi o to że po wgraniu polskiego języka do seyretu nie pojawiają się tam polskie litery (ł,ą,ż,ó itp.)
    i skoro jesteś taki mądry to co można zrobić aby one były? (bo chyba powinny być skoro ktoś tłumaczył to z polskimi literami)

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-03-2008
    Wpisy
    72
    Punkty
    11

    Domyślny

    Jeśli korzystasz z tego samego tłumaczenia co ja to zajrzyj sobie do pliku polish.php (edytuj) i zobaczysz, że polskie litery są wpisywane za pomocą krzaków. Pobaw się z tym plikiem, bo może u Ciebie wystarczy zamienić krzaki na polskie litery w tym właśnie pliku php i będzie Ci dobrze wyświetlało.

    U mnie, jak wpisywałem polskie litery, wyświetlały się na stronie krzaki. To sprawa kodowania.
    A tak BTW to dyskusja na temat tłumaczenia powinna powędrować do tematu o tłumaczeniu Seyret'a (jest takowy).

  9. #8
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-08-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    9

    Domyślny

    u mnie nie działa zmiana kodowania ani w tą ani w tamtą stronę

    a wie ktoś co usunąć albo zmienić w pliku seyret.html.php aby nie wyświetlało się to co zaznaczone jest w czerwonej ramce na focie w 1 poście???
    Ostanio edytowane przez abi93 : 13-08-2008 14:06

  10. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-11-2007
    Wpisy
    5
    Punkty
    9

    Domyślny Polskie ogonki

    Cytat Wysłane przez abi93 Zobacz wiadomość
    u mnie nie działa zmiana kodowania ani w tą ani w tamtą stronę

    a wie ktoś co usunąć albo zmienić w pliku seyret.html.php aby nie wyświetlało się to co zaznaczone jest w czerwonej ramce na focie w 1 poście???

    Zmiana kodowania to co innego niż zmiana znaków w pliku spolszczającym Seyret. Kodowanie pliku swoja drogą, ale do tego trzeba czasami w tym pliku ręcznie zmienić "krzaczki" na polskie "ogonki.
    Natomiast co do zakładek to nie wiem po co chcesz edytować plik php aby je zlikwidować (nie rozumiem wogóle po co?), wystarczy w panelu ustawień Seyret w Uprawnieniach (trzecia od dołu) ustawić odpowiednio opcje i już.
    Acha, jakbyś chciał więcej info to napisz na marektr@poczta.onet.pl na pewno pomogę, jeśli będę wiedział. Nie odeślę cię jak inni "mądrale" do innych postów, których próżno szukać.
    Ostanio edytowane przez bardzozielony : 14-08-2008 15:50 Powód: Zapomnienie

  11. #10
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-08-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    9

    Domyślny

    to wie ktoś jak zedytować seyret?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •