Edycja seyret - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 15 z 15

Temat: Edycja seyret

  1. #11
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-03-2008
    Wpisy
    72
    Punkty
    11

    Domyślny

    Po pierwsze:
    Cytat Wysłane przez sirmicho Zobacz wiadomość
    Część guzików możesz powyłączać dla różnych grup użytkowników z adminowskiego backendu.
    A po drugie:
    Cytat Wysłane przez bardzozielony Zobacz wiadomość
    Natomiast co do zakładek to nie wiem po co chcesz edytować plik php aby je zlikwidować (nie rozumiem wogóle po co?), wystarczy w panelu ustawień Seyret w Uprawnieniach (trzecia od dołu) ustawić odpowiednio opcje i już.
    Acha, jakbyś chciał więcej info to napisz na marektr@poczta.onet.pl na pewno pomogę, jeśli będę wiedział. Nie odeślę cię jak inni "mądrale" do innych postów, których próżno szukać.
    A jak masz problem to "mądrala" bardzozielony odpowie Ci na maila.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    dyskusję chyba zakończymy na tym podsumowaniu gdyż nie sądzę że ktoś coś wniesie do tej dyskusji.
    generalnie jak już chcesz to usunąć to może lepiej się zastanów nad tym by użyć innego komponentu ?

    ok koniec dyskusji w temacie. zbędne wątki będę ostro wycinał

  4. #13
    Nowicjusz
    Dołączył
    28-10-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie chcę otwierać nowego tematu, mam podobne pytanie, czy jest możliwość wyłączenia funkcji aby przy dodawaniu filmu pola Title i description nie wypełniały się automatycznie pobierając zawartość z youtube? Ponieważ przy pobieraniu polskiego tekstu wychodzą krzaki.

  5. #14
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-03-2008
    Wpisy
    72
    Punkty
    11

    Domyślny

    Nie wiem czy jest taka opcja, nie widziałem, ale przecież możesz edytować to co wstawia się z youtube - skasuj i wpisz własny tytuł.

  6. #15
    Nowicjusz
    Dołączył
    28-10-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez sirmicho Zobacz wiadomość
    Nie wiem czy jest taka opcja, nie widziałem, ale przecież możesz edytować to co wstawia się z youtube - skasuj i wpisz własny tytuł.
    Tak mogę sam usunąć i wpisać swoje, ale nie ja będę użytkownikiem portalu tylko inni ludzie i chciał bym żeby wyglądało to porządnie więc skoro nie można tego poprawić to jak można usunąć automatyczne wpisywanie tytułu i opisu

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •