Witam,
może ktoś ma większe doświadczenie z MisterEstate niż ja i mi pomoże... Otóż, chciałabym zrobić możliwość drukowania oferty, ale! nie w tym samym design w jakim jest strona. Potrafię zrobić, by drukowała się konkretna strona, ale kolory i układ jest inny niż chcę mieć na wydruku. To co potrafię robić, robię dodając:
Kod:
<script language="javascript"> function openWindow(url, w, h) { var padding; (navigator.appName == "Microsoft Internet Explorer") ? (padding = 10) : (padding = 0); var screenw = screen.availWidth; var screenh = screen.availHeight; var winw = (w + 15 + padding); var winh = (h + 15 + padding); var posx = (screenw / 2) - (winw / 2); var posy = (screenh / 2) - (winh / 2); var mywin = window.open(url,"mywin","top="+posy+",left="+posx+",width="+winw+",height="+winh+",menubar=yes,locationbar=no,statusbar=no,resizable=yes,toolbar=no,dependent=yes,scrollbars=yes"); mywin.focus(); } </script>

<p align="center"><a title="Print View" onclick="openWindow('index2.php?option=com_estateagent&amp;act=object&amp;task=showEO&amp;id=<?php echo $this->id;?>', 640, 720);" href="javascript: void(0);">Print</a></p><p> </p>
Chcę mieć jednak zupełnie inny wygląd niż na stronie głównej. Do czego doszłam? W pliku "estateagent.php" dodałam przycisk Print obok ikonki Send to Friend i dopisałam funkcję, która otwiera mi okienko. W tym okienku nie wiem jak wpisać dane. Gdy daję include na plik details2.php, to zarzmuje mi się na pierwszej komendzie php. Może ktoś pomoże?