SWF zamias bannera JPG
Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 72

Temat: SWF zamias bannera JPG

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    13-08-2008
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny SWF zamias bannera JPG

    Witam,

    Strona: www.dendi.pl/dream

    Deflautowy banner jest plikiem JPG. Wyedytowałem plik template.css wstawiając banner.swf

    Niestety on się nie wyświetla.

    Gdzie i co powinienem dodać, aby banner swf był wyświetlany?

    Serdeczne dzięki za pomoc.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    pytanie z zakresu html nie Joomla! odsyłam do podstaw !

  4. #3
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Nie tylko z zakresu HTML - standardowo w Joomla! nie wrzucisz plików swf dla komponentu i modułu Reklama (baner). Rozwiazanie: edycja pliku /includes/joomla.php oraz być może plików komponentu i modułu (nie pamiętam) - trzeba tam dopuścić swf

    Icek.... - honor zwracam, chodziło o szablon a nie zmiany w kodzie
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    13-08-2008
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ok, wyedytowałem index.php w szbalonie i ponownie go zainstalowałem. Nie potrafię jednak wskazać skąd pochodzi ten biały pasek pod bannerem.

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    19-02-2008
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    150
    Punkty
    13

    Domyślny

    A tak na marginesie to na twojej stronie, dokładnie w stopce jest takie zdanie: Valid XHTML and CSS.

    A po kliknięciu XHTML 34 błędy. Radzę Tobie usunąć to ustrojstwo w formacie SWF ;). Jeśli nie masz nagłówka w formie .png, .jpg itd. zrób Print Screena swojej strony wytnij logo strony i efekt ten sam i wszystko zgodne ze standardami. Wiesz, nawet sam tobie zrobiłem ten nagłówek. Może nie ma animacji ale będzie zgodnie ze standardami ;).

    Bardzo proszę:
    Pozdrawiam
    Szibena

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    13-08-2008
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny

    Sprawdź sobie joomla.pl np.

  8. #7
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Kiedy joomla.pl miała info, że się waliduje, to się walidowała. A teraz widzisz gdzieś taką informację? Bo ja nie. Więc posłuchaj rady kolegi i nie narażaj się na śmieszność
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #8
    Nowicjusz
    Dołączył
    20-12-2006
    Wpisy
    26
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    Nie tylko z zakresu HTML - standardowo w Joomla! nie wrzucisz plików swf dla komponentu i modułu Reklama (baner). Rozwiazanie: edycja pliku /includes/joomla.php oraz być może plików komponentu i modułu (nie pamiętam) - trzeba tam dopuścić swf
    Witam, mam podobny problem. Tworzę własnie serwis informacyjny. Przebrnełam już przez wszystko i został mi panel do zarządzania reklamami, które na stronie muszę mieć. W szablonie mam przygotowane na to pozycje modułow. Niestety tylko zdjęcia sie w nich wyświetlają, a flash nie. Dotyczy to zarówno standardowego panelu do reklamy instalowanego wraz z joomlą oraz ArtBanerPlus (którego pewnie nie powinnam instalować do wersji 1.5 przy flashu odwołuje się, do jakiś nieistniejących ścieżek ": Failed opening required' ../../includes/auth.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php')"
    Od kilku dni szukam w sieci informacji na ten temat (tutaj także), ale nie znalazłam żadenego wyjasnienia co i jak zrobić, by reklamy sfw się wyświetlały jesli chodzi o wersję Joomli w 1.5 Stronkę w 1.5 zbudowałam w oparciu o lekcje Zwiastuna do starszej wersji Joomla (chylę czoła i polecam je innym rozpoczynającym swą przygodę z oomla) oraz podglądając rozwiazania w gotowych templatkach do 1.5. I wszystko było ok dopóki nie wziełam się za instaloanie komponentu do reklamy Niestety nie mogę sobie z tym poradzić. Czy mogłąbym prosić o łopatologiczne wytłumaczenie co gdzie i jak mam wpisać, by zadziałało?
    Otóż ja mam w pliku includes/joomla.php jedynie to:
    "<?php
    /**
    * Legacy Mode compatibility
    * @version $Id: joomla.php 10381 2008-06-01 03:35:53Z pasamio $
    * @package Joomla.Legacy
    */
    require_once( dirname( __FILE__ ) . '/application.php' );"
    Gdzie i jak powinnam dopisać możliwość dopuszczenia pliku sfw? Bardzo prosze o pomoc, bo nie mogę sobie z tym poradzić. Ewentualnie mogę zapłacić za przerobienie tych plików, by działały jak trzeba.
    Przepraszam za długi wątek i liczę na Waszą pomoc. Obiecuję, gdy naumiem się wszystkiego, co niezbędne (a jestem osobą ambitną!) wspierać społeczność joomla swoją wiedzą i pracą.

  10. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    04-01-2009
    Wpisy
    27
    Punkty
    10

    Domyślny

    hej,

    znalazles moze rozwiazanie Twego problemu? mam ten sam sylemat i walcze juz ktorys dzien z tym

    pozdr
    Serwer na NND :
    php 4.2.2 mySql Apache 1.3.27 Proftpd

  11. #10

    Domyślny

    Podłączam się z tą samą sprawą.. Też nie działają mi pliki swf...
    Jeśli zna ktoś rozwiązanie to podrzućcie opis albo link.

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •