komunikat 404 - Błąd Nie znaleziono komponentu - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 27 z 27

Temat: komunikat 404 - Błąd Nie znaleziono komponentu

  1. #21
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-05-2009
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny

    dziękuję za pomoc

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22

    Domyślny 404 - nie znaleziono komponentu

    Witam,
    Miałem ten sam problem jak zaprezentowany przez Kolegów powyżej, zastosowałem się do wszystkich uwag jakie zostały wymienione i niestety żadna z nich nie dała pozytywnego rezultatu. Sam jednak doszedłem do rozwiązania problemu gdy inne metody zawiodą otóż należy też sprawdzić czy w Konfiguracji witryny (Witryna->Konfiguracja) w okienku po prawej stronie o nazwie "Optymalizacja dla Wyszukiwarek" jest odznaczona opcja "Proste Adresy". Wyłączenie tej opcji od razu poskutkowało i błąd przestał wyskakiwać, odnośniki do artykułów zaczęły działać bez zarzutu i nie było już prostych odnośników.



    Pozdrawiam,
    Spark
    Ostanio edytowane przez Spark : 13-07-2009 01:10

  4. #23
    Nowicjusz
    Dołączył
    16-06-2009
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    witam panowie wiem że było milion razy ale poczytałęm popróbowałem i niedziała dalej...... przesyłam opis diagnostyczny poniżej

    do tego opisze mój problem....

    zainstalowałem joomla wszaytko działało ok.... doinstalowałem component sobi2 działało poprawnie... przez 2 dni.... nic nie dodtykałem w joomla... i przestało działac wogóle błąd 404 brak komponentu....

    próba usunięcia błędu? oczywiście zmiana uprawnień plików... na właściwe... wyłączenie seo seting


    poniżej kod diagnostyczny gdyż mi nic nie mówi


    Kod:
    Wiadomość diagnostyczna
    Joomla! Wersja: Joomla! 1.5.14 Stable [ Wojmamni Ama Naiki ] 30-July-2009 23:00 GMT
    configuration.php: Zapisywalny (Tryb: 666 ) | RG_EMULATION: Niedostępne
    Architektura/Platforma: FreeBSD 6.2-STABLE ( i386) | Strona Serwer: IdeaWebServer/v0.60 ( insightlab.home.pl ) | PHP Wersja: 5.2.6
    PHP Wymagania: register_globals: Wyłączone | magic_quotes_gpc: Włączone | safe_mode: Wyłączone | MySQL Obsługa: Tak | XML Obsługa: Tak | zlib Obsługa: Tak
    mbstring Obsługa (1.5): Tak | iconv Obsługa (1.5): Tak | save.session_path: Zapisywalny | Max.Execution Time: 30 sekund | File Uploads:  Włączone
    MySQL Wersja: 5.0.66a-log ( Localhost via UNIX socket )
    
    Informacje rozszerzone:
    SEF: Włączone (bez mod_Rewrite)  | FTP Layer: Wyłączone | htaccess: Nie zaimplementowano
    PHP/suExec: Użytkownicy ftp i php są identyczni (prawdopodobnie zainstalowano PHP/suExec)
    PHP Środowisko:  API: ucgi5 | MySQLi: Tak | Max. Memory: 128M | Max. Upload Size: 64M | Max. Post Size: 64M | Max. Input Time: -1 | Zend Wersja: 2.2.0
    Wyłączone Funkcje: 
    MySQL Klient: 5.0.33 ( latin2 )


    ps.... już sobie poradziłem panowie... problemem było brak domyślnego menu na stronie głównej.....

    pozdrawiam
    Ostanio edytowane przez muph19 : 10-08-2009 14:31

  5. #24
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-08-2010
    Wpisy
    31
    Punkty
    10

    Domyślny

    miałem podobny problem
    wyniknął po usunięciu menu pod które podpięta była strona startowa.
    W panelu administracyjnym ustawiłem inną stronę jako domyślną i działa
    Pozdrawiam

  6. #25
    Nowicjusz
    Dołączył
    03-10-2010
    Wpisy
    21
    Punkty
    10

    Domyślny

    Pomocy mam też ten sam problem, usunąłem menu po czym strona przestała działać!
    Co mam zrobić aby wszystko działało?
    radvanced jak ty to ustawiłeś bo ja nie wiem w co mam wejść?
    Proszę o pomoc!
    Pozdrawiam!

  7. #26
    Wiarus seba.adm awatar
    Dołączył
    14-12-2008
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    1 989
    Punkty
    265

    Domyślny

    @RadzioMen12. Czytasz chociaż aktualne posty na forum?
    Kolega @KYCu już dzisiaj odpowiadał na takie pytanie >>tutaj<<. Wyszukiwarka na forum również działa.

  8. #27
    Debiutant
    Dołączył
    25-09-2012
    Wpisy
    1
    Punkty
    2

    Domyślny

    Witam. Mam podobny problem. Stworzyłem swój komponent. Wszystko działa ładnie do pewnego momentu. Przechodzę przez kolejne strony na których przetwarzane są formularze. Przy ostatnim przejściu pojawia się komunikat jak w temacie. Prawa do katalogów ustawione są tak jak radziliście. Menu ze stroną domyślną ustawione na wszystkie strony. Nie mam pomysłu gdzie jest problem. Formularz ma ustawione action na PHP_SELF "<form action="'.$PHP_SELF.'" method="post">".

    Moja wersja joomla to 1.5.22. Optymalizacja dla wyszukiwarek wyłączona.

    Czy ktoś mógłby dać jakiś pomysł w jakim kierunku szukać?

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •