Gaeleria w joomla 1.5.6
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 16

Temat: Gaeleria w joomla 1.5.6

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    24-08-2008
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny Galeria w joomla 1.5.6

    Mam problem z funkcjonowaniem galerii w joomla 1.5.6. Instalowałam Phoca Gallery 1.8.8 i wszystko fajnie ale nie widać obrazów.Pozmieniałam atrybuty wszędzie na 755 i nadal wyskakują błędy odnośnie wczytywania obrazów.Próbowałam przez ftp i z panelu phoca i nic.W bazie galeria jest widoczna ,w pliku php.ini jest biblioteka Gd2 .Testowałam też galerię PonyGallery i RSGallery2 i problem z wczytywaniem występuje nadal. Bardzo zależy mi na galerii, w sumie dlatego tworzę stronę a tu nic...Co źle robię,co mogłam pominąć?Szukałam ale nie mogę znaleźć odpowiedzi.Bardzo proszę o pomoc !
    pozdrawiam
    Agnieszka
    Ostanio edytowane przez AgnesP : 24-08-2008 01:49

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Pominęłaś tak głupią sprawę jak zapisane w regulaminie punkty dotyczące serwera na jakim dziala twoja Joomla.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    25-03-2006
    Wpisy
    63
    Punkty
    13

    Domyślny

    AgnesP miałem podobne problemy podczas kiedy zmieniłem wersje J! na 1.5.x. Piszesz, że testowałaś PonyGallery (nie działa pod nowszą linią J!) jest jego następca, nazywa się JoomGallery i doskonale sobie radzi na J! 1.5.6 sprawdź u siebie.

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    24-08-2008
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzięki bardzo kedar za podpowiedź. Faktycznie joomgallery sprawdziała się doskonale . Gdybym napisała wcześniej ....a tak straciłam cały dzień na testowanie .Ta galeria jest naprawdę super,szybko wczytuje zmiany ,dla mnie jest akuratna ,jeszcze raz dziękuję.....
    pozdrówka

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    21-08-2008
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny Po polsku

    A jest już może jakaś galeria pod 1.5.6 po polsku...dwa dni szukałem, przeszukiwałem, testowałem i niestety lipa

    Może ktoś coś podrzuci ??

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    25-03-2006
    Wpisy
    63
    Punkty
    13

    Domyślny

    JoomGallery już prawie mam do końca zrobione po polsku. Mogę wstawić tutaj jak skończę. Ale bardzo łatwo możesz sam zrobić wersję PL, możesz wykorzystać pliki z PonyGallery, kilka linijek dodatkowo przetłumaczysz i w kilka chwil masz gotowca.

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    21-08-2008
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Juz znalazlem najbardziej mi odpowiadająca galerie...Phoca Gallery Ale z chęcią przetestuję Twoją polską wersję JoomGalery

  9. #8
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-08-2008
    Wpisy
    46
    Punkty
    10

    Domyślny JoomGallery po polsku

    Mam to po polsku ale bez admina.Mogę udostępnić.
    www.fotogielda.eu
    zy admina trzeba tłumaczyć czy da się posiłkować adminem z ponnygallery?

    Gdzie jest zapisany admin w ponnygalery ?

  10. #9

  11. #10
    Bywalec
    Dołączył
    05-10-2007
    Wpisy
    268
    Punkty
    10

    Domyślny

    takie cos mi wywaliło joomgallery po instalacji: Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated; If you would like to pass it by reference, modify the declaration of usort(). If you would like to enable call-time pass-by-reference, you can set allow_call_time_pass_reference to true in your INI file. in /administrator/components/com_joomgallery/common.joomgallery.php on line 657

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •