Cannot modify header information - headers already sent ...?! - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 15 z 15

Temat: Cannot modify header information - headers already sent ...?!

  1. #11
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    kolego, edytując swoje posty w dowolny dla Ciebie sposób, próbujesz zrobić ze mnie debila i zamanipulować informacją na forum.

    jedni to łykną, drudzy sobie popatrzą na datę i godzinę moich postów pod Twoimi edycjami i wyciągną wnioski nie o mnie a o Tobie - to jedno.

    ja stronę zenda, doskonale znam - co już wspomniałem w post'cie powyżej, po po raz enty zmienionym przez Ciebie wpisie.

    nie bardzo wiem jak mam zadawać pytanie o odnośnik do tej darmowej licencji w sposób jeszcze bardziej klarowny i zrozumiały dla Ciebie.

    powód podany powyżej ...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Blokowany
    Dołączył
    29-03-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Gdzie można znaleźć program ZEND i licencje do niego na pełne oprogramowanie?
    Ostanio edytowane przez karolgolo : 28-08-2008 18:45

  4. #13
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-11-2006
    Wpisy
    21
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzięki śliczne za pomoc - pomogło usunięcie znacznika ?> z końca pliku configuration.php
    tego sposobu z zendem juz nie probowalem
    pozdrawiam i jeszcze raz dzieki :-)

  5. #14
    Debiutant
    Dołączył
    25-08-2008
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny ;(

    usunelam ?> z konca 3 plikow ktore edytowalam i to nie pomoglo ehhhh nie wiem co dalej

  6. #15
    Debiutant
    Dołączył
    20-11-2010
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    Super łatwe rozwiązanie problemu!
    Miałem to samo po przerzuceniu strony i bazy joomla z www na localhost. Jeśli masz dostęp do pliku php.ini serwera (w moim przypadku C:\xampplite\php\php.ini - używam XAMPP Lite), to zmień w nim opcję output_buffering z off na on. Jeśli jej nie masz, to dopisz.
    Linijka w php.ini powinna wyglądać tak:
    output_buffering=on
    Po zmianie zrestartuj serwer www i wszystko powinno działać bez najmniejszego problemu/ostrzeżenia a nawet i szybciej niż wcześniej.

    Ps. Wiem, że temat stary, ale może ktoś, podobnie jak ja, trafi na tę stronę - wtedy mu się to prawdopodobnie przyda.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •