chyba mne zhakowali _ POMOCY - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 13 z 13

Temat: chyba mne zhakowali _ POMOCY

  1. #11
    Przeglądacz
    Dołączył
    26-08-2008
    Skąd
    Irlandia
    Wpisy
    54
    Punkty
    9

    Domyślny

    Przepraszam zwiastun jeżeli w jakiś sposób cię uraziłem. Naprawdę nie chciałem. Podziwiam takich jak ty i naprawdę mam do nich szacunek. Po prostu jestem człowiekiem którego strasznie wkurzają luki w wiedzy a nie należę do tych cierpliwych. Z html radę sobie bez problemu, php to dla mnie czarna magia. Ponieważ strona którą dla siebie robię ma być portalem społecznościowym zdecydowałem się użyć joomla. Jestem zachwycony. Ale.: Już 3 raz odbudowuje stronę i dziś po 24 godzinach o dreinstalacji najnowszej joomli i oddtworzeniu większości treści znów nie mogę się zalogować do zaplecza. Najdziwniejsze że stronawciąż funkcjonuje. Nie mam w Cpanelu dostawcy phpadmina a teraz to już go raczej nie zainstaluje. Troche mnie to wkurza bo nie wiem co się dzieje. Ale masz rację nie wiedza nie usprawiedliwia tempego pędu do pytań.

    Po dzisiejszej wpadce odpuszczam dopuki nie przeczytam dokłądnie wszystkich poradników. Mam nadzieję, że wreszcie zaskoczę bo generalnie Joomla bardzo mi pasuje.

    Jeszcze raz Zwiastun przepraszam, jeżeli cię uraziłem lub obraziłem.

    Pozdrawiam Gorąco i dzięki za wytrwałość w utrzymywaniu tego forum.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Nie łapię, czemu tak odbierasz - nie czynię Ci ani uwag, ani wyrzutów. Wszystko jest OK.
    Natomiast musisz mieć jakiś program obsługi bazy danych.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #13
    Przeglądacz
    Dołączył
    26-08-2008
    Skąd
    Irlandia
    Wpisy
    54
    Punkty
    9

    Domyślny

    Nie no jest ok.

    Dopatrzyłem się w CPanelu że jednak mam phpMyAdmin. Mocno ukryty ale jest. Trochę się nim pobawię.

    Tymczasem wyczyściłem serwer do zera i będę budował od podstaw.
    Już mnie oczy bolą od poradników, a żona zaraz przyłoży mi wałkiem bo od 5 godzin siedzę na stronie joomli.

    Próbuję jakoś zrozumieć zabezpieczenie plikiem .htaccess
    Jak wkleiłem do niego linię denny form all to w ogóle nie miałem dostępu do strony.

    No nic szukam dalej.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •