JoomSEF powoduje błędne wyświetlanie artykułów ze str. głównej
Wyniki 1 do 1 z 1

Temat: JoomSEF powoduje błędne wyświetlanie artykułów ze str. głównej

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    29-08-2006
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny JoomSEF powoduje błędne wyświetlanie artykułów ze str. głównej

    Witam. Posiadam Joomlę w wersji 1.5.6. Zainstalowałem i użyłem w niej komponentu "Artio JoomSEF" do utworzenia przyjaznych adresów. Jest to docelowo dość skomplikowana witryna, której podstrony wyświetlają się w kilku różnych templatkach.

    Kiedy optymalizacja adresów w wykonaniu JoomSEF-a jest włączona, po kliknięciu na stronie głównej "więcej" w którymś artykule, ukazuje się tenże artykuł w szablonie przypisanym stronie głównej, a nie jak to było przy JoomSEF-ie wyłączonym- w szablonie domyślnym.

    Zależy mi na tym, żeby artykuły ze str. głównej wyświetlały sie w szablonie domyślnym- tak jak przed włączeniem JoomSEF-a.

    EDIT:

    Pojawił się także problem wywołany przez JoomSEF-a w JoomlaComment:

    JoomlaComment po napisaniu komentarza nie pokazuje go od razu, widać go dopiero po ponownym wejściu do artykułu, do którego napisany został komentarz (normalnie odświeża się automatycznie). Mimo, że została wyłączona w JoomSEF opcja tworzenia ładnych linków dla tego komponentu.

    Mam nadzieję, że ktoś zna rozwiązanie mojego problemu. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
    Ostanio edytowane przez adamutonos : 27-08-2008 18:51

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •