Fireboard 1.0.4 na joomla 1.5.6
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Fireboard 1.0.4 na joomla 1.5.6

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    15-04-2008
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny Fireboard 1.0.4 na joomla 1.5.6

    Witam. Mam prawidłowo zainstalowaną joomle 1.5.6. Przy próbie instalacji komponentu fireboard 1.0.4 UTF oraz 1.4 polish wyświetla się komunikat, że rozszerzenie te zostało napisane na starsze wersje joomla. Jednak przeglądając forum doczytałem że komponent ten działa na joomli 1.5.x tzn. na pewno na 1.5.3. Bo postów z joomlą 1.5.6 nie widziałem. Dlaczego mam problem z instalacją? Na joomla 1.5.6 nie da rady zainstalować fireboard 1.0.4. Czy błąd jest związany z czymś innym? Dodam, że System - Spuścizna (Legacy Plugin) jest włączony.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    A czytales na ten temat na stronie fireboard?

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    15-04-2008
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Na stronie fireboard jest napisane że wersja 1.0.4 jest napisana dla joomla 1.0.x. Ale na forum ludzie piszą, że ta wersja fireboard działa także na joomla 1.5.3. Stąd moje pytanie.

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Moze i na Joomla 1.5.3 ale ta Joomla jest juz stara - aktualna to Joomla 1.5.6 na ktorej mozesz sprobowac zainstalowac to forum ale wczesniej wlaczyc dodatek Spuścizna/Legacy.

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    15-04-2008
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Często początkowym forumowiczom zarzuca się, że nie czytają regulaminu, ale wy admini chyba też zbyt uważnie nie czytacie naszych postów

    Napisałem, że system legacy mam włączone oraz, że próbowałem już zainstalować fireboard 1.0.4, ale bez skutku. Chcę się dowiedzieć czy powinienem sobie dać spokój z tym komponentem póki nie będzie oficjalnej wersji na joomla 1.5.6 czy po prostu robię coś nie tak. Bo może komuś się udało. Pozdrawiam!

  7. #6
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Jesli probowales i sie nie dalo to znaczy ze raczej sie nie da. Musisz poczekac na natywną wersje dla Joomla 1.5.x gdyz Spuscizna/Legacy nie zawsze musi zadzialac. Czy ta odpowiedz cię satysfakcjonuje. ;)

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    15-04-2008
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Satysfakcjonuje

    No trudno będę czekał, a puki co może uda mi się coś porobić z phpBBbyPrzemo. Pozdrawiam!

  9. #8

    Domyślny

    Mi się udało zainstalowac FB na Joomla 1.5.6 z włączonym dodatkiem Legacy. I wszystko działa poprawnie.
    Dlaczego nie działa u ciebie - pojęcia nie mam.
    Ala teraz mam problem inny poniewaz zainstalowałem jeszcze dodatek acajoom111pl i teraz wogóle nie wyświatla się strona, tylko cała jest biała.
    Nikt mi do tej pory też nie pomógł....rozwiązać broblemu!!!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •