Warning: fileowner() [function.fileowner]: stat failed for
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Warning: fileowner() [function.fileowner]: stat failed for

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    29-08-2008
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny Warning: fileowner() [function.fileowner]: stat failed for

    Witam,

    W momencie próby zmiany konfiguracji serwera w joomla 1.5.6 wywala mi taki bład:

    Warning: fileowner() [function.fileowner]: stat failed for C:\Inetpub\joomla\tmp\968b17ca4c87a3adf028d30118e9 99ed in C:\Inetpub\joomla\libraries\joomla\filesystem\path .php on line 212

    Już mnie powoli krew zalewa. Prawa do katalogów ustawiłem już w desperacji na maks dla wszystkich, a i to nie pomogło. Podobny komunikat mam przy próbie instalacji jakiegokolwiek modułu. Pomocy!!!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Nie będzie Cię najpewniej zalewała, gdy dasz sobie spokój z bezsensownymi ćwiczeniami na IIS. Zainstaluj porządne środowisko dla Joomla, a nie męcz się na czymś, co ani nie jest dobrze udokumentowane, ani spotykane w Internecie. O instalacji XAMPP na www.pomoc.joomla.pl ->instalacje
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    29-08-2008
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Taki mądry, to ja też mogę być, tyle, że na IIS'ie stoi mi już inny CMS, a instalowanie na to wszystko Apacha raczej jest troszkę bez sensu. Nie uważa kolega?

    Z resztą problem, który opisałem pojawia się również na apachu i linuxach. IIS nie ma tu nic do rzeczy.

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    "na to wszystko Apache" się raczej nie instaluje, w związku z czym twierdzenie, że problem pojawia się także w Apache i na Linuksach raczej mnie nie przekonuje.
    Co nie znaczy, że u Cię nie występuje. Nie spotkałem, nie wiem. Podpowiadam jedynie, że ćwiczenie Joomla na IIS sensu zbytniego nie ma. No chyba, że używasz swego komputera do serwowania strony w necie...
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •