przekierowanie 301 problem yoyo.pl
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: przekierowanie 301 problem yoyo.pl

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    12-06-2008
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny przekierowanie 301 problem yoyo.pl

    witam

    Mam problem z ustawieniem przekierwoania 301 na serwerze yoyo.pl na domene ktora zakupilem w home.pl. zarowno edycja pliku .htaccess jak dodanie komendy php nie przynosza zadnego skutku. czy jest jakis sposob aby to ustawic?? czy moga byc jakies ograniczenia serwera?? dodam jeszcze ze wyglada to tak ze pliku .htaccess jakby nie widzialo. niewazne jaka komende to wpisze nic sie niedzieje rowiez nie moge ustawic prostych adresow url tez jest jakis blad nie wiem czy to jest powiazane. Bardzo prosze o pomoc

  2. #2
    Wiarus dkint awatar
    Dołączył
    12-02-2006
    Skąd
    Zamość
    Wpisy
    1 123
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez niedoswiadczony Zobacz wiadomość
    witam

    Mam problem z ustawieniem przekierwoania 301 na serwerze yoyo.pl na domene ktora zakupilem w home.pl. zarowno edycja pliku .htaccess jak dodanie komendy php nie przynosza zadnego skutku. czy jest jakis sposob aby to ustawic?? czy moga byc jakies ograniczenia serwera?? dodam jeszcze ze wyglada to tak ze pliku .htaccess jakby nie widzialo. niewazne jaka komende to wpisze nic sie niedzieje rowiez nie moge ustawic prostych adresow url tez jest jakis blad nie wiem czy to jest powiazane. Bardzo prosze o pomoc
    Witam

    Jeden z tańszych i lepszych hostingów z cpanelem widziałem za 31.50 rocznie - po co się męczyć na yoyo, który pewnie htaccess nie obsługuje ...

    pozdrawiam
    Krzysiek
    Wirtualne Roztocze ... - zapraszam wszystkich miłośników Roztocza.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •