Polskie litery w menu
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Polskie litery w menu

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    03-09-2008
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny Polskie litery w menu

    Witam,

    zdaję sobie sprawę, że temat był poruszany kilkakrotnie ale nie udało mi się nigdzie znaleźć odpowiedzi na mój problem.
    Otóż gdy w opisie menu chcę wpisać np.: "Strona Główna" po naciśnięciu zastosuj lub zapisz napis odcinany jest do pierwszej polskiej litery i zostaje "Strona G" podobnie się dzieje z innymi polskimi literami. Szablon na razie mam standardowy. Zmieniłem kodowanie "charset" na iso..2 jak również w tabelach aby wszędzie było takie samo. Przeglądałem różne fora przez kilka dni i nic nie znalazłem. Najdziwniejsze jest, że w innych miejscach polskie znaki są i można je również pisać i nic się nie krzaczy. Ale w menu po prostu znikają.

    Bardzo proszę o pomoc.

    z góry dziękuje

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus dkint awatar
    Dołączył
    12-02-2006
    Skąd
    Zamość
    Wpisy
    1 123
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Gregoire Zobacz wiadomość
    Witam,

    zdaję sobie sprawę, że temat był poruszany kilkakrotnie ale nie udało mi się nigdzie znaleźć odpowiedzi na mój problem.
    Otóż gdy w opisie menu chcę wpisać np.: "Strona Główna" po naciśnięciu zastosuj lub zapisz napis odcinany jest do pierwszej polskiej litery i zostaje "Strona G" podobnie się dzieje z innymi polskimi literami. Szablon na razie mam standardowy. Zmieniłem kodowanie "charset" na iso..2 jak również w tabelach aby wszędzie było takie samo. Przeglądałem różne fora przez kilka dni i nic nie znalazłem. Najdziwniejsze jest, że w innych miejscach polskie znaki są i można je również pisać i nic się nie krzaczy. Ale w menu po prostu znikają.

    Bardzo proszę o pomoc.

    z góry dziękuje
    Witam

    Sprawdź kodowanie bazy i porównaj z tym co masz w templatce ...

    pozdrawiam
    Krzysiek
    Wirtualne Roztocze ... - zapraszam wszystkich miłośników Roztocza.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    03-09-2008
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dla wszystkich mających podobny problem. Okazało się, że był to błąd serwera. Nie instalowałem po kolei apache mysql itp tylko cały pakiet. I to był błąd.

    pozdrawiam

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •