AdsManager - brak zdjęć
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: AdsManager - brak zdjęć

  1. #1

    Domyślny AdsManager - brak zdjęć

    Komponent nie pokazuje zdjęć - przy dodaniu "ogłosznia" formularz jest przyjmowany bez słowa sprzeciwu, ale fotki ni widu ni słychu.
    Jestem generalnie zielona, jeśli ktoś byłby na tyle miły i podpowiedział co należy poprawić byłabym niezmiernie wdzięczna. Takie oto komunikaty pojawiają się log'u:
    Kod PHP:
     [08-wrz-2008 23:03:18PHP Warning:  imagejpeg() [<a href='function.imagejpeg'>function.imagejpeg</a>]: Unable to open '/home/users/magda/bulik.eu.org/wwwroot/e_bullterrier/images/com_adsmanager/ads//6a.jpg' for writingPermission denied in /home/users/magda/bulik.eu.org/wwwroot/e_bullterrier/components/com_adsmanager/adsmanager.php on line 993
    [08-wrz-2008 23:03:18PHP Warning:  imagejpeg() [<a href='function.imagejpeg'>function.imagejpeg</a>]: Unable to open '/home/users/magda/bulik.eu.org/wwwroot/e_bullterrier/images/com_adsmanager/ads//6a_t.jpg' for writingPermission denied in /home/users/magda/bulik.eu.org/wwwroot/e_bullterrier/components/com_adsmanager/adsmanager.php on line 1008
    [08-wrz-2008 23:03:18PHP Warning:  fopen(/home/users/magda/bulik.eu.org/wwwroot/e_bullterrier/components/com_adsmanager/cron.php) [<a href='function.fopen'>function.fopen</a>]: failed to open streamPermission denied in /home/users/magda/bulik.eu.org/wwwroot/e_bullterrier/components/com_adsmanager/adsmanager.php on line 1835
    [08-wrz-2008 23:03:18PHP Warning:  fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/users/magda/bulik.eu.org/wwwroot/e_bullterrier/components/com_adsmanager/adsmanager.php on line 1836
    [08-wrz-2008 23:03:18PHP Warning:  fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/users/magda/bulik.eu.org/wwwroot/e_bullterrier/components/com_adsmanager/adsmanager.php on line 1837 
    Linie w adsmanager.php:

    992: if($type == 'jpeg'){
    993: $desc_img = $write($dst_img,"$path/$image_name", 75);
    994: }else{
    995: $desc_img = $write($dst_img,"$path/$image_name", 2);}

    1008: $desc_img = $write($dst_t_img,"$path/$thumb_name", 75);

    1833: $last_cron_date = date("Ymd");
    1834: $Fnm = $mosConfig_absolute_path .'/components/'.$option.'/cron.php';
    1835: $inF = fopen($Fnm,"w");
    1836: fwrite($inF,'<?php $last_cron_date='.$last_cron_date.';?>');
    1837: fclose($inF);
    Pozdrawiam
    Magda

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus dkint awatar
    Dołączył
    12-02-2006
    Skąd
    Zamość
    Wpisy
    1 123
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez gotrek Zobacz wiadomość
    Komponent nie pokazuje zdjęć - przy dodaniu "ogłosznia" formularz jest przyjmowany bez słowa sprzeciwu, ale fotki ni widu ni słychu.
    Jestem generalnie zielona, jeśli ktoś byłby na tyle miły i podpowiedział co należy poprawić byłabym niezmiernie wdzięczna. Takie oto komunikaty pojawiają się log'u:
    Kod PHP:
     [08-wrz-2008 23:03:18PHP Warning:  imagejpeg() [<a href='function.imagejpeg'>function.imagejpeg</a>]: Unable to open '/home/users/magda/bulik.eu.org/wwwroot/e_bullterrier/images/com_adsmanager/ads//6a.jpg' for writingPermission denied in /home/users/magda/bulik.eu.org/wwwroot/e_bullterrier/components/com_adsmanager/adsmanager.php on line 993
    [08-wrz-2008 23:03:18PHP Warning:  imagejpeg() [<a href='function.imagejpeg'>function.imagejpeg</a>]: Unable to open '/home/users/magda/bulik.eu.org/wwwroot/e_bullterrier/images/com_adsmanager/ads//6a_t.jpg' for writingPermission denied in /home/users/magda/bulik.eu.org/wwwroot/e_bullterrier/components/com_adsmanager/adsmanager.php on line 1008
    [08-wrz-2008 23:03:18PHP Warning:  fopen(/home/users/magda/bulik.eu.org/wwwroot/e_bullterrier/components/com_adsmanager/cron.php) [<a href='function.fopen'>function.fopen</a>]: failed to open streamPermission denied in /home/users/magda/bulik.eu.org/wwwroot/e_bullterrier/components/com_adsmanager/adsmanager.php on line 1835
    [08-wrz-2008 23:03:18PHP Warning:  fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/users/magda/bulik.eu.org/wwwroot/e_bullterrier/components/com_adsmanager/adsmanager.php on line 1836
    [08-wrz-2008 23:03:18PHP Warning:  fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/users/magda/bulik.eu.org/wwwroot/e_bullterrier/components/com_adsmanager/adsmanager.php on line 1837 
    Linie w adsmanager.php:

    992: if($type == 'jpeg'){
    993: $desc_img = $write($dst_img,"$path/$image_name", 75);
    994: }else{
    995: $desc_img = $write($dst_img,"$path/$image_name", 2);}

    1008: $desc_img = $write($dst_t_img,"$path/$thumb_name", 75);

    1833: $last_cron_date = date("Ymd");
    1834: $Fnm = $mosConfig_absolute_path .'/components/'.$option.'/cron.php';
    1835: $inF = fopen($Fnm,"w");
    1836: fwrite($inF,'<?php $last_cron_date='.$last_cron_date.';?>');
    1837: fclose($inF);
    Witam

    Sprawdź uprawnienia na katalogach, które pozakładał adsmanager w twoim katalogu images ... zależy jaki masz hosting ale czasem trzeba ustawić najwyższe na 777 ... czyli reasumując sprawdź katalog com_adsmanager w twoim katalogi images i podkatalog ads w katalogu com_adsmanager ...

    pozdrawiam
    Krzysiek
    Wirtualne Roztocze ... - zapraszam wszystkich miłośników Roztocza.

  4. #3
    Przeglądacz maniek awatar
    Dołączył
    24-04-2006
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    46
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam, za mało informacji. Proszę podaj wersje komponentu, joomla.

    Czy korzystałaś z migracji? (Jest to ważne).

    Miałem podobny problem. Ale mi się on zdarzył podczas migracji. Nadpisałem stary plik cron.php (ze starszej wersji adsmanager) z katalogu components/com_adsmanager/cron.php i problem znikl :-)
    Łączę Pozdrowienia,

  5. #4

    Domyślny

    Dziękuję za odpowiedzi.
    Utworzyłam sama katalogi do jakich próbował się odwołać, bo nie istniałay i zmniłam uprawnienia do nich na proponowane - udalo się, fotki się ładują.
    Komuniak z cronem dalej jest w logach.
    maniek - migracji nie robiłam, postawiłam najnowsza Joomlę i AdsManager v. 2.2.
    Pozdrawiam
    Magda

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    23-10-2009
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam!
    Możecie mi wytłumaczyć łopatologicznie, jak to zrobić... próbowałem i zero rezultatów. (str. www.kokoszkowy.org)

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •