Którą galerię do nanowszej joomla 1.5.7 - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 17 z 17

Temat: Którą galerię do nanowszej joomla 1.5.7

  1. #11
    Przeglądacz
    Dołączył
    28-07-2008
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny

    witam,
    w menu joomli wejdz w Extensjons potem w Plugin Menager znajdź System Legancy i Enable (chodzi o to żeby był zaznaczony ptaszek na zielono). w górnym prawym rogu Joomla musi być
    Legacy:1.0

    potem dokładnie sprawdz kompatybilność pod względem językowym nie wiem na 100 procent czy w angielskiej wersji ( a takiej używam) będzie chodzić polska wersja.
    Pozdrowienia poradzisz sobie dalej tylko instalacja.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Tzn. z którym?
    Bo niekompatybilność wymaga po prostu włączenia trybu zgodności (dodatek system - Legacy). Natomiast błąd zniknie zapewne, gdy wstawisz co najmniej jedną kategorię (ale tego nie jest pewien)
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #13
    Bywalec
    Dołączył
    30-10-2005
    Wpisy
    168
    Punkty
    14

    Domyślny

    Ta galeria nie potrzebuje włączonego trybu zgodności... jest w pełni kompatybilna z wersja 1.5

  5. #14
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    hecz, "TA" tzn.??????????????????????????? Bo mowa tu o dwóch, ja wiem, Ty wiesz, ale inni niekoniecznie
    Oczywiście, chodzi o proponowaną wcześniej przez hecza Phoca
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #15
    Bywalec
    Dołączył
    30-10-2005
    Wpisy
    168
    Punkty
    14

    Domyślny

    racja, obiecuję wyrażać się dokładniej

  7. #16
    Bywalec
    Dołączył
    28-02-2006
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    166
    Punkty
    20

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    Tzn. z którym?
    Bo niekompatybilność wymaga po prostu włączenia trybu zgodności (dodatek system - Legacy). Natomiast błąd zniknie zapewne, gdy wstawisz co najmniej jedną kategorię (ale tego nie jest pewien)
    Witaj,
    Mam pytanie jak wstawić przynajmniej jedną kategorię jeśli taki błąd wyskakuje mi po wciśnięciu w panelu administratora (zoom media galery). Przez co innego zrobienie tej kategorii lub eliminacja tego błędu jest możliwa ?

    Kod HTML:
    Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/moje/public_html/components/com_zoom/lib/zoom.class.php on line 1234
    
    Catchable fatal error:  Object of class JVersion could not be converted to string in /home/moje/public_html/components/com_zoom/lib/zoom.class.php on line 187
    Ostanio edytowane przez maxym : 04-01-2009 17:32

  8. #17
    Debiutant
    Dołączył
    15-02-2010
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mam taki sam problem jak herdzik tylko kłopot z tym że niewiem jak sobie z tym poradzic legacy mam włączone i dalej to samo prosze o pomoc

    Warning
    : Invalid argument supplied for foreach() in /home/warezusp/domains/zajebistus.pl/public_html/components/com_zoom/lib/zoom.class.php on line 1234

    Catchable fatal error: Object of class JVersion could not be converted to string in /home/warezusp/domains/zajebistus.pl/public_html/components/com_zoom/lib/zoom.class.php on line 187

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •