AkoComment - nie można dodać komentarza
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 14

Temat: AkoComment - nie można dodać komentarza

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-05-2006
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny AkoComment - nie można dodać komentarza

    Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.

    Otrzymuję taki komunikat podczas jakiejkolwiek próby skomentowania artykułu. Dałem możliwośc komentowania nawet niezarejestrowanym, a komentując jestem zalogowany jako admin. Co jest nie tak.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Po raz ...enty. a zainstalowałęś dodatek?
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-05-2006
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Sorry, ale jaki dodatek? Ściągnąłem najnowszą wersję PE z SourceForge. Myślałem, że to już ma wszelkie błędy naprawione.

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Nie gniewaj się, ale naprawdę zacznij od poczytania, popróbowania, posprawdzania. Bo inaczej będziesz nas zasypywać pytaniami, na które odpowiadano n razy albo na któe odpowiedzi dość łatwo znaleźć w pomocy.

    AkoComment wymaga zainstalowania dodatku AkoCommentBot. Informacja na ten temat pojawia się w trakcie instalacji komponentu. Gdy pobierałeś AkoComment skądkolwiek, to rozumiem, że z głowa, a nie tylko z myszką w ręku. A z głową, to z wiedzą, że z komponentami są powiazane moduły i dodatki (mambots, bots) , a skoro tak, to należy pooglądać w plikowni, jakie dodatki i moduły są dostępne i czy któryś nie jest konieczny.

    Potem będziesz wyjaśniał, że Cię poniosło, ale:
    Nowa, poprawiona i wzbogacona wersja znanego komponentu ARtura Konze do komentarzy. Uwaga: Komponent wymaga także zainstalowania dodatku AkoCommentBot. ...
    To cytat z plikowni w naszym serwisie
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-05-2006
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Sorry byłem po prostu pewien, że tworząc paczkę Power Edition daliście instalowaliście wszelkie zależności do modułów. Dzięki

  7. #6
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Power Edition to odrębny projekt.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-05-2006
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ale to chyba podforum PE

    Nie chciałbym po raz kolejny denerwować administratorów więc oświadczam, że przyjąłem do wiadomości, że aby naprawić ten moduł muszę dograć AkoComment Bot`a

  9. #8
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Tym razem akurat nie denerwujesz Dopisałem tę informację, boś wyraził przekonanie, że "tworząc paczkę, daliśmy...".
    Polskie Centrum Joomla udostępnia pakiety w naszej plikowni (czasem też z usterkami, więc spoko...). Nie ma tam, jak widziałeś PE. Projekt jest natomiast wspierany na forum. Akurat nie wiem, czy bot był dodany (chyba raczej tak - stone się pewno odezwie), moze go wystarczy opublikować?
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  10. #9
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Ok jestem, ale chwilowo bo problemy techniczne zkompem mam. Bot jest dodany i powinien byc opublikowany, jednak akurat ten dodatek może przysparzac kłopotów. Jest nowy dodatek do komentarzy który jest już praktycznie spolszczony, wymaga jednynie dopieszczenia, jak tylko sie odrobie dam go do plikowni jak i do PE

  11. #10
    Przeglądacz
    Dołączył
    19-02-2006
    Skąd
    Manchester
    Wpisy
    82
    Punkty
    11

    Domyślny

    Ja mam ten sam problem od kilku dni, to znaczy że działało to oki ale przestało. Przy prubie dodania komentarza wywala że nie mam praw mimo że nawet peóbowałem to robic jako admin. Odinstalowałem komponent i bota, zainstalowałem na nowo i mam to samo. Czasem myśle czy te moje błędy które mi ostatnio wynikaja nie są w jakiś sposób powiązzane albo z patchami na joomlę albo z pomostem php by przemo >joomla, ponieważ w sumie te dwie rzeczy aplikowałem, tylko nie stey nie mogę stwierdzic czy przy którejś nie zaczęły mi sie pojawiac problemy:confused:
    www.linkorn.pl/?p=8 System wymiany linków stałych Linkorn
    www.linkiseo.pl/?p=136 Automatyczna dodawarka do katalogów
    http://www.linux-serwer.info SEO i Pozycjonowanie, Linux, marketing internetowy

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •