Joomla 1.5.7+ virtuemart razem czy osobno
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Joomla 1.5.7+ virtuemart razem czy osobno

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-06-2008
    Wpisy
    63
    Punkty
    10

    Domyślny Joomla 1.5.7+ virtuemart razem czy osobno

    Witam mam taką sprawę potrzebuję stronę która w przyszłości będzie też wyposażona w sklep internetowy czy lepiej najpierw zainstalować samą joomle a potem doinstalować VM czy taka instalacja przy już działającej joomli jest prosta? Czy lepiej odrazu zainstalować Joomla 1.5.7+ VM i czy da sie wtedy zablokować funkcje sklepu? Żeby przez jakiś czas poprostu strona działała jak zwykła Joomla?
    Ma któś ten sklep VM? proszę coś o nim napisać czy jest prosty w konfiguracji itd

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    11-07-2008
    Wpisy
    327
    Punkty
    29

    Domyślny

    To kiedy zainstalujesz vm to Twoja sprawa. Z tego co piszesz, można stwierdzić, że nie zabardzo orientujesz się w tym jak działa joomla. Poczytaj sobie troche o tym, zanim ktoś Ci odpowie na to pytanie No i te pytanie czy ma ktoś VM i czy jest prosty w konfiguracji. VM jest dość rozbudowany i biorąc pod uwagę Twoją aktualną wiedzę, można odpowiedzieć na Twoje pytanie tylko w jeden sposób "tak jest ciężki w konfiguracji".

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-06-2008
    Wpisy
    63
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cokolwiek się orientuję może nie jestem tak obeznany jak Ty jednak moje pytanie brzmiało "czy lepiej" wiem że do joomla można w każdej chwili coś doinstalować z Twojej wypowiedzi wynika że nie ma różnicy. Jednak czy istnieje paczka instalacyjna VM która instaluje się automatycznie?? oraz drugie pytanie czy jeśli już mamy joomla+VM można wyłączyć VM?

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    11-07-2008
    Wpisy
    327
    Punkty
    29

    Domyślny

    Jak mamy VM to można włączyć i wyłączyć stąd te stwierdzenie o nieznajomości Joomli. VM nie różni się od innych komponentów pod tym względem. Chcesz to go udostępniasz na front. Nie chcesz to nie udostępniasz. Co rozumiesz przez paczka, która instaluje się automatycznie?

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-06-2008
    Wpisy
    63
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzieki za odp już zainstalowałem joomla z VM i chyba tak pozostanie jest jak pisałeś. W słowie paczka rozumiałem plik w np zipie w którym jest wszystko co potrzebne do zainstalowania VM i instalacja odbywa się poprzez zainstaluj w joomla.
    Dzieki za info pozdrawiam

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •