Błąd TITLE strony + TITLE artykułu
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Błąd TITLE strony + TITLE artykułu

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    13-12-2006
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny Błąd TITLE strony + TITLE artykułu

    Witam,
    2 Problemy. Joomla! 1.5.0

    1. Nazwa witryny: Zainstalowałem Joomle i tam nadalem po raz pierwszy nazwe witryny. Teraz probuje zmienic nazwe witryny i zmieniona nazwa jest widoczna tylko w panelu admina. Gdzie zmienic kurde wlasciwa nazwe witryny, a nie panelu ? Ktora tabela w bazie ewentualnie.

    2. Stworzyłem menu i link: "Przegląd - artykuły w kategorii".
    Wyświetlaja sie 3 artykuly na podstronie - lista. Są linki, wprowadzenia i przyciski "Więcej" - OK.

    Teraz, gdy klikne w tytul artykulu-link, otwiera mi sie caly, pelny artykul.

    Jednak zamiast znacznika tytulowego naglowkowego w pelnym artykule "contentheading czy tam H2" (jak w starej Joomli), wyswietla mi sie zwykly link - taki sam jak na liscie artykulow. Jak sie to reguluje, bo juz nie daje rady ?


    Proszę o pomoc. ;/

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    1. aktualizacja joomla do wersji 1.5.7
    2. przeczytanie regulaminu i poznanie zasad panujących na tym forum ( np tej - jeden temat - jeden problem)
    3. pomoc.joomla.pl

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    13-12-2006
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    czyli niczego sie nie dowiedzialem na tym forum, na oficjalnym forum joomla. Jak zwykle polaczki nie daja rady biorac pod uwage scene miedzynarodowa Joomla. Uslyszalem stos slow o tym, jak szukac - co mnie to obchodzi? Oczekuje odpowiedzi, jesli jej nie znalazlem na forum.

    Przeszukalem i nie znalazlem wiec zalozylem temat. Ale jak zwykle wyoligarchizowani admini nie zaluja sobie ostentacyjnego hamstwa, z ktorym spotyka sie tutaj kazda osoba. zmiencie robote...

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •