Nie działa Transmenu
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Nie działa Transmenu

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    17-09-2008
    Wpisy
    99
    Punkty
    10

    Domyślny Nie działa Transmenu

    mam zainstalowane Transmenu ale nie mam trybu zgodności pisze mi że ta wersja nie nadaje sie na joomla 1.5 i zeby włączyć Legacy.

    Ja mam to włączone a pomimo tego w dalszym ciągu pokazuje mi niezgodność.
    Co mam robić

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    wiec masz czy nie masz?
    Tryb zgodnosci i legacy to to samo

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    17-09-2008
    Wpisy
    99
    Punkty
    10

    Domyślny

    tak mam właczony tryb zgodności czyli Legacy a mam taki komunikat jak wejdę w jnstalator/ moduły zamiast zielonej fajeczki mam czerwony krzyzyk i pisze ze to rozszerzenie nie jest zgodne z Joomla 1.5 Wymaga włączonego trybu zgodności wstecznej dodatek Spuścizna.

    Zainstalowałam jeszcze raz ten moduł - i wyrzuca mi taki błąd:
    Warning: include_once(/home/vita/ftp/bezrecepty/modules/ja_transmenu/jamenu.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/vita/ftp/bezrecepty/modules/mod_ja_transmenu/mod_ja_transmenu.php on line 15

    Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/vita/ftp/bezrecepty/modules/ja_transmenu/jamenu.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/vita/ftp/bezrecepty/modules/mod_ja_transmenu/mod_ja_transmenu.php on line 15

    Warning: JAMenu::include_once(/home/v/ftp/bezrecepty/modules/ja_transmenu/transmenu.php) [jamenu.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/v/ftp/bezrecepty/templates/siteground-j15-59/index.php on line 116

    Warning: JAMenu::include_once() [function.include]: Failed opening '/home/v/ftp/bezrecepty/modules/ja_transmenu/transmenu.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/v/ftp/bezrecepty/templates/siteground-j15-59/index.php on line 116

    Fatal error: Class 'TransMenu' not found in /home/v/ftp/bezrecepty/templates/siteground-j15-59/index.php on line 117
    Ostanio edytowane przez vitasklep : 21-09-2008 20:43

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •