Błąd logowania joomla 1.0.15
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Błąd logowania joomla 1.0.15

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-07-2008
    Wpisy
    24
    Punkty
    10

    Domyślny Błąd logowania joomla 1.0.15

    Witam mam zainstalowaną Joomla! 1.0.15 . Wszystko działało. Teraz gdy wpisuje na stronie głównej login i hasło , klikam zaloguj pojawia mi się strona a na niej taki napis:
    Not Found

    The requested URL /......../login.php was not found on this server.
    Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
    Apache/1.3.41 Server at margonem-fansite.pl Port 80


    Wiecie czym może być to spowodowane ? Dziś instalowałem na serwerze phpbb by przemo i pomost żeby je zintegrować. Może to ma coś wspólnego z tym problemem ? Proszę was o pomoc.:confused:

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Po co wstawiasz kropki, a pod spodem i tak podajesz nazwe strony? Myslisz ze na forum czaja sie "chakierzy" czyhajacy na Twoj niewinny serwis?

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-07-2008
    Wpisy
    24
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dobre tekst ;D A tak na marginesie to żywcem skopiowałem to co mi na tej stronie wyświetla po próbie zalogowania. Nie wierzysz proszę screen
    Ostanio edytowane przez koles5828 : 22-09-2008 00:18

  5. #4
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Wiec najwyrazniej masz cos skastanione ze sciezkami, badz z wpisami w .htaccess, ktore mowia o przepisywaniu adresow. Czy taki sam blad na tej samej stronie masz po wylaczeniu SEF/SEO?

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-07-2008
    Wpisy
    24
    Punkty
    10

    Domyślny Logowanie

    Włączonego SEO/SEF nie miałem. Gdy włączyłem to żaden odnośnik na stronie mi nie działał więc wyłączyłem. A ten odnośnik logowania nie działa ani przy włączonym ani przy wyłączonym ;/ Nie mam pojęcia czemu to nie działa. Może jakieś znaczenie ma to, że instalowałem na serwerze phpbb by przemo wraz z mostkiem ?

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-07-2008
    Wpisy
    24
    Punkty
    10

    Domyślny Logowanie

    Jak odłatałem pliki w konfiguracji mostka to logowanie działa normalnie. Czyli te łatanie powoduje błąd logowania. Nie wiem tylko czy na forum wszystko będzie działać ... ;/ A i prosze przenieść ten temat do działu <=>Pomoc przemo<=>

    A i jeszcze jedno. Jestem pewny, że ten błąd powoduje ta łatka :
    -includes/joomla.php
    Ostanio edytowane przez koles5828 : 22-09-2008 15:34

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    26-12-2006
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny Błąd logowania

    Witam
    Mam problem z logowaniem ale inny niż tutaj kolega. Posiadam na serverze zainstalowaną wersję Joomla! 1.0.15 i do wczoraj działała. Logowałem się wielokrotnie i dokonywałem zmian na stronie. W dniu dzisiejszym chciałem się zalogować do Panelu Administracyjnego i nie mogę. Błąd objawia się taki jakby wszystko na stronce do logowania się czyściło. Natomiast jeśli wpiszę błędny login lub hasło to pokazuje "Błąd logowania"
    Nadmieniam, iż na tej bazie i tym samym serwerze mam jeszcze jedną stronę ale w starej wersji Joomla i chodzi OK. Server jest sprawny bo tamta strona chodzi, ja nic nie zmieniałem poza treścią i nagle przestało działać.
    Jak i ewentualnie co ma spradzić admin w bazie danych?
    Przekopałem forum zanim napisałem posta ale takiego przypadku nie znalazłem
    Nadminiam, że zminiałem kompy, systemy i przeglądarki. Sprawdzał też administrator u siebie i tak samo mu wyświetla
    Proszę o pomoc
    Pozdrawiam
    Andrzej

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •