Styl zewnętrzny dla artykułu
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Styl zewnętrzny dla artykułu

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    16-05-2008
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny Styl zewnętrzny dla artykułu

    Witam! Przenoszę własnie moją stronę na system joomla i nadziałem się na niezły problem. Template który wybrałem po delikatnych modyfikacjach graficznych służy mi dobrze, niestety mam trochę archiwów w postaci tabel w htmlu wspomaganych oczywiście css.
    Przeklejenie samego kodu do artykułu niestety nie skutkuje takim efektem jakiego pożądam, więc kombinuję co z tym zrobić, zeby się nie narobić i nie formatować każdej z komórek wklejanych tabel oddzielnie. Czy istnieje możliwość podlinkowania w artykule stylu z zewnętrznego pliku?
    Kombinowałem już z kilkoma tagami, ale nic nie wychodzi, a osobny css załatwiłby sprawę w 100% w tym i w innych przypadkach, które z pewnością pojawią się niebawem.

    Wiem, że istnieje możliwość zmodyfikowania css przypisanego do mojego templata, ale jeśli mi nikt nie wytłumaczy łopatologicznie jak to zrobić, to obawiam się, ze znalezione pomoce naukowe są dla mnie zbyt zawolaowane.

    pozdrawiam, Rork

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny Dołącz swoje style.

    Witam,

    Nadaj tabeli nazwę, zmodyfikuj swoje style i klasy oraz dołącz je do arkusza szablonu.

    Tak samo robię z divami...

    Ciekawe czy to jest zgodne z założeniami J.

    P.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    16-05-2008
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzięki, podziałało. Powstały inne problemy za to, bo mi stronę rozsadzają te tabele więc je musze na nowo poformatować, ale chociaż kolorystyka z głowy.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •