Agora Forum - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 37

Temat: Agora Forum

  1. #21

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    A mnie się wydawało, że steelfox zasłużył na dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję (mimo drobnych usterek w tłumaczeniu).
    Z całą pewnością zasłużył na dziękuje. Usterek w tłumaczeniu jeszcze nie zdążyłem się dopatrzyć.
    Jeśli ktoś będzie zainteresowany, to zacząłem tłumaczenie galerii JOOM.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    steelfox
    Gość

    Domyślny

    Panowie,
    jeśli mamy posunąć się do przodu, to muszę wiedzieć gdzie i co, czyli:
    ekran, widok, opcja, front end czy back end itp...
    U mnie wyświetla się raczej prawidłowo, ale...

  4. #23

    Domyślny

    np. w ustawieniach forum/kategorie/fora (obojętne) - mamy tam takie małe okienka dodajkategorię, usuń kategorię, butony są za duze ( zadługi teskt jest wprowadzony albo poprostu te tabelki są za małe, może wystaczy zmniejszyć rozmiar liter?

  5. #24
    steelfox
    Gość

    Domyślny

    Wreszcie jakiś konkret .

    ustalmy może tak, że button to będzie element graficzny, a takie to polecenie w ramce (ramka generowana jest automatycznie), więc za długie jest polecenie - zamienię na utwórz, jesli na tym ekranie coś jeszcze wyłazi, to jest to już kwestia rozmiarów kolumn w szablonie.
    Zakładam, że masz układ 3-kolumnowy, więc jeśli wewnętrzna kolumna będzie zbyt wąska to wszystko zacznie się zawijać.

  6. #25

    Domyślny

    Dzięki od strony użytkownika wszystko jak narazie wygląda ok, a te problemy z niemieszczeniem się poleceń w ramkach zaczynają się w ustawieniach.
    Układ zmieniłem na 2 kolumnowy, mimo to ten problem z rozmiarami pozostaje.
    Tak przy okazji zapytam się, jest taki szablon w agorze (chyba nawet w tym podstawowym ustawieniu) w którym możemy ustawić kolor forum srebrny. Nie wiesz czy dużym problemem byłoby przeronbienie do tego butonów? Poprostu do tematyki mojej strony pasuje albo neutralny kolor srebrny albo błekitny.
    Pozdrawiam

  7. #26
    steelfox
    Gość

    Domyślny

    W takim razie, trzeba pogrzebać w css'sie, a co do szablonu to nie wiem

  8. #27
    Bywalec
    Dołączył
    01-09-2007
    Skąd
    Chełm
    Wpisy
    148
    Punkty
    11

    Domyślny

    Steelfox odstawiłeś kawał dobrej roboty a może powiesz mi czy do tego komponentu jest jakiś dodatek by w artykułach mozna było zrobić coś takiego"wypowiedz się na forum" a po nacisnięciu powstawał nowy post?
    Było coś takiego przy Fireboard Forum ale niestety nie ma jeszcze pod J 1.5.x więc nie chce się tym forum.
    Dzieki Twojej robocie jest już spolszczone forum pod 1.5 i chwała Ci za to, ale jeśli jesteś w stanie mi pomóc z takowym dodatkiem będę Ci wdzięczny na wieki wieków Amen

  9. #28
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-09-2008
    Wpisy
    58
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    A mnie się wydawało, że steelfox zasłużył na dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję (mimo drobnych usterek w tłumaczeniu).
    Na pewno. A drobnych usterek przy obszernych tekstach nie da się uniknąć.
    Dołączam sie do podziękowań.

  10. #29
    steelfox
    Gość

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez piotreczek100 Zobacz wiadomość
    Steelfox odstawiłeś kawał dobrej roboty a może powiesz mi czy do tego komponentu jest jakiś dodatek by w artykułach mozna było zrobić coś takiego"wypowiedz się na forum" a po nacisnięciu powstawał nowy post?
    Było coś takiego przy Fireboard Forum ale niestety nie ma jeszcze pod J 1.5.x więc nie chce się tym forum.
    Dzieki Twojej robocie jest już spolszczone forum pod 1.5 i chwała Ci za to, ale jeśli jesteś w stanie mi pomóc z takowym dodatkiem będę Ci wdzięczny na wieki wieków Amen
    Nie wchodziłem jeszcze za głęboko w forum, ale mam wrażenie, że gdzieś to widziałem, z tym że nie jako element agory a dodatkowego pluginu. Traktuję instalację jako testową i prędzej czy później dojadę do tego to dam znać .

    Co do "batonów" w innych stylach, to wystarczy je tylko wyedytować w programie graficznym i zmienić.

  11. #30
    Nowicjusz
    Dołączył
    04-01-2009
    Wpisy
    27
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam,

    Zainstalowalem forum na mojej stronce. wszystko pieknie poszlo....ale.........samo forum uruchamia sie na mojej stronce wewnatrz na stronie glownej i jest troche okrojone jesli chodzi o rozmiar calego forum. ( jest poprostu bardzo "ściśniete" )
    Czy mozna spowodowac aby samo forum po kliknieciu w Moje menu z ktorego go wywoluje, uruchamialo sie w nowej zakladce IE ( nowym oknie ) ale juz bez mojej stronki.
    Mam rozklad na stronce 3 kolumny. Forum pojawia sie w srodkowej i jest zwezone, co nalezy zrobic zeby pozjawialo sie na calym ekranie.
    pozdr.
    Ostanio edytowane przez remolmar : 08-03-2009 10:27
    Serwer na NND :
    php 4.2.2 mySql Apache 1.3.27 Proftpd

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •