Prosty katalog produktów joomla 1.5.x
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 24

Temat: Prosty katalog produktów joomla 1.5.x

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    11-07-2008
    Wpisy
    327
    Punkty
    29

    Domyślny Prosty katalog produktów joomla 1.5.x

    Witam

    Przejrzałem forum pod kątem katalogu produktów jednak niczego konkretnego nie znalazłem. Poszukuję prostego katalogu produktów pod joomlę 1.5.x, który umożliwił by mi stworzenie czegoś w stylu katalogu na http://caldo.krakow.pl/oferta.php. Dobrzeby było gdyby miał standardowo edytor WYSIWIG.

    Na początku myślałem o zastosowaniu VirtueMart jednak odpada on z powodu zbyt rozbudowanego interfejsu a klienci zażyczyli sobie czegoś prostego w konfiguracji oraz obsłudze. Poza tym kod VM jakoś nigdy nie przypadał mi do gustu
    Jeżeli znacie jakiś komponent, który by spełniał moje oczekiwania proszę o info.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    ostatnio na forum ktoś robił com_produkty

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    11-07-2008
    Wpisy
    327
    Punkty
    29

    Domyślny

    Szukam, szukam i znaleźć nie mogę. Przejrzałem już też "własne rozwiązania" i "Programowanie pod joomla" i nic. Może kojarzysz autora tego komponentu?

    Znalazłem przez google Jakoś forumowa szukajka nic nie znalazła
    Ostanio edytowane przez vego007 : 24-09-2008 13:19

  5. #4

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    11-07-2008
    Wpisy
    327
    Punkty
    29

    Domyślny

    No i przetestowałem ten komponent. Jednak biorąc pod uwagę potrzeby, jest trochę zbyt skromny. Brakuje mi automatycznego dodawania produktów i kategorii do menu oraz zablokowanie wyświetlania obrazka na froncie (w com_produkty jest on stale widoczny). Nie ma nic na extensions godnego polecenia?

  7. #6
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    a zobacz np adsmanager - pewnie będziesz musiał pozmieniać słowa ogłoszenie na produkty, ale wydaje mi się że może się do tego nadać. Jest ładna, proste, wyglad ogloszenia jest oparty o css, istnieje wtyczka sef i tak dalej

    joomprod.com jakby co

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    11-07-2008
    Wpisy
    327
    Punkty
    29

    Domyślny

    Ok dzięki. Zaraz to przetestuję. Mam jeszcze pytanie. Jaka jest najnowsza wersja josDirectory i skąd ewentualnie możnaby było ją pobrać? Zainstalowałem wersję z http://www.joomla.pl/index.php/compo...ileinfo/id,71/
    jednak "troche niedziała". Obojętnie czy wybiorę kategorie czy komentarze to przy dodaniu nowego wyskakuje mi opcja dodania produktu

  9. #8
    Bywalec
    Dołączył
    11-07-2008
    Wpisy
    327
    Punkty
    29

    Domyślny

    Zaraz ktoś mi powie, że jestem marudny ale co mi tam

    Sprawdziłem ADSmanager. Był w miarę ale jak się okazało, zawsze musi być jakiś problem. Problemem jest wyświetlanie na stronie frontowej kategorii i ogłoszeń wpisywanych za pomocą WYSIWIG. Kolor czcionki pozostaje taki sam a zamiast obrazków jest tekst \"nazwa_obrazka\". W bazie wszystko zapisuje się poprawnie.
    Może ma ktoś jakieś inne pomysły?

  10. #9
    Debiutant
    Dołączył
    10-10-2008
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mam dokładnie taką samą potrzebę. No może troszkę inną. Potrzebuję galerii produktów, która wyświetlałaby mi produkty z opisem ich cech. Potrzebujuę też dać możliwość wstawiania nowych produktów osobie innej ale aby ona nie miała możliwości ingerowania w inne sprawy strony a tylko dodawania produktów i ich opisu

  11. #10

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •